Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszed hogy az összefogás...

Elhiszed hogy az összefogás pártvezetői közül egy sem tudott a 3 milliárdos amerikai támogatásról és MZP egyedül intézte a teljes összeg felhasználását a szövetségesei tudta nélkül ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Igen elhiszem, miért kérdőjelezném meg egy pártvezető szavát
Nem tudom
Nem hiszem el, nem életszerű egy ilyen forgatókönyv
13 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Tudtak róla.


Pont ők ne tudtak róla?

2022. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
igen elhiszem ők és a külföldi evtársaik nem lopnak és nem korruptak .
2022. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy elhiszem, ahogy ugye Orbán Viktor sem tud semmiféle korrupcióról ebben az országban, ha ő nem tud ilyenekről akkor az ellenzék sem tud olyanokról :). Érted kérdező kettős mérce IQ bajnok.
2022. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Karácsony Gergely a kulcskérdés. Ő szokott külföldi sajtóban agitálni a kormány ellen (a többi ellenzéki párt érdekes mód kevésbé aktiv ilyen téren), pedig ő most egy városvezető , nem politikus.

És az ő tanácsadója volt Korányi DÁvid.


Kizárt, hogy Karácsony erről nem tudott. És hagyja, hagyják, hogy MZP egyedül magyarázkodjon és vigye el a balhét.


Egyébként 44 millió forintot könyveltek el,mondván tollakra költötték. Ezek is kemény tételek :)


Mmeg hát MZP-nek hét gyereke van, nekik is egzisztenciát kell teremteni.

2022. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3

Tehát ha orbán lop és hazudik akkor ez feljogosítja az ellenzéket is arra hogy lopjon csaljon hazudjon.

Micsoda erkölcsi mérce. Csak gratulálni tudok. És te ezekre akarod lecserélni orbánékat ? Szerinted jobbak náluk ?

2022. dec. 11. 15:44
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem pont leszarták. MZP egy betolakodó volt, aki nem túl akartak lenni. Csak a saját pecsenyéjüket sütögették.


Pedig nem volt nehéz tudni róla hiszen MZP mindent kirakott az oldalára, úgy lett "leleplezve" is, valamelyik fideszes rátalált a nyilvánosan elérhető adatra, amit bárki letölthetett addig is, aztán előadta mint hogyha valami titkot szivátogtatott volna ki 🤣

2022. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Jaj mert neked aztán micsoda erkölcsi mércéd van kérdező, de akkor megfordítom a kérdést, az hogy Orbán lop csal hazudik az nem baj és nylod a popsikáját, de ha az ellenzék csinálja akkor meg egyből vérszemet kapsz ? Micsoda erkölcsi mérce IQ bajnok az a baj hogy a saját fogalmaidba belezavarodsz, olyan könnyen lehet oltogatni téged hogy észre sem veszed.
2022. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Egyetlen ellenzéki kampány stábtag sem olvasta mit posztol MZP ?

Ez is furcsa.

2022. dec. 11. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Én tökre elhiszem, csak azt nem tudom, hogy ez milyen jogszabályba ütközik pontosan, kérdező világosits már fel légyszi!
2022. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#7

Ha azért akarom leváltani orbánt mert lop, csal hazudik, akkor nem elfogadható helyette senki olyan aki ugyanazt csinálja.

Undorító ahogy a saját embereket mosdatjátok.

Miért baj ha az ellenzéki lop, az Orbán is lop.

2022. dec. 11. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!