Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz soha nem fog lemondan...

A Fidesz soha nem fog lemondani magától?

Figyelt kérdés
Most én is nehezen mondanám meg, mi volna a jó alternatíva helyettük, de 40 éve igaz fideszesként 3 kapcsolatom ment rá, így lassan már alig értem, miért is voltam fideszes, habár nagyon megfogott a Viktor dinamikája, na meg a melegeket nem csípem túlságosan, ahogy a femineket sem. Szerintem nekik csak az a céljuk, hogy bomlasszák a társadalmat és egy kis rend azért sosem árt, mert ha mondjuk Hitler nyeri meg a háborút, akkor most egy sokkal szélsőséges nyugat mentesebb, rendtudóbb világ lenne.

2022. dec. 13. 04:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Te lemondanál többszázmilliárdról amit legálisan ellophatsz?
2022. dec. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha Hitler nyeri meg a háborút, akkor nem lenne Magyarország.
2022. dec. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

A fidelitas - ha még létezik - akkor velük érdemes tárgyalni erről.


Most már tényleg értelmetlen minden így, ahogy van. Az egész közterület egy merő elhanyagoltság - a megoldatlan problémák sokasága miatt.


Az ember pedig "beszélhet" egymaga - úgysem jut el sehova.

2022. dec. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Vegyük azt, hogy a mai napon lemond.

Hogyan tovább?

2022. dec. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Mégis miért mondana el és miről? Egy párt soha nem mond le, max egy ember egy posztról. Egyébként is fura a kérdés pont pár órával egy nagy diplomáciai győzelem után.
2022. dec. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Miért mondana,ha egyszer megszavazták megint őket?
2022. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Ráment 3 kapcsolatod? Hogyan? Otthon is toltad a fideszes szövegeket, vagy mi?
2022. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
7: Az emberek sok mindent szoktak a Fideszre kenni (háború, időjárás, aszály stb), de 3 párkapcsolatról még nem hallottam, ez még itt a GYK baromságai között is kimagasló.
2022. dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%

Azért butaság ez, mert a Fidesz zsinórban 4 (!) 2/3 os győzelmet aratott...

Ilyen erős felhatalmazású kormánya szerintem még nem volt Magyarországnak.

Ráadásul a Brüsszeli köcsögökkel is valahogy sikerült alkut kötni, tehát semmi, de semmi értelme nem lenne ennek.

2022. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
23%
A demokráciával mondana ellent, ha lemondana, hiszen mi magyarok sorban 2/3-unk szavazták meg Orbán Viktort. Ha lemondana a nyugatról pénzelt csicska nemzetárulóknak dobna oda. Annál már minden jobb lenne, még Putyin is!
2022. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!