Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Állítsuk meg Büsszelt.Magyar...

Állítsuk meg Büsszelt.Magyar kormány sikeresen megállította,eu-pénzek sem jönnek azóta.Jól sikerült a propaganda akkor?

Figyelt kérdés
Elégedettek az emberek hogy a kormány ilyen sikeresen megállította a brüsszeli befolyást?
2022. dec. 13. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Le vagy maradva, este létrejött a végső megállapodás, eleve csökkentették a zárolt összeget, és a maradék is megjön 2023-tól. Ez a duma amúgy is elég uncsi, próbáljatok kreatívabbak lenni egy birkánál, aki mindig ugyanazt bégeti.
2022. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Én elégedett vagyok.
2022. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Most még a Gyurcsányt, a Sorost, az LMBTQ-t, a migránsokat és az ukránokat kell stoppolni. Ha ez kész jöhetnek a jetik, a cápák, a románok és a zlotyi.
2022. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Most akkor a dollárbaloldal mellett eurójobboldalunk lett?
2022. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Én jól vagyok, köszi. Leszarom, hogy ki mit állított meg. Ez a titka a nyugodt életnek.
2022. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
32%
Kérdező olvass híreket. Jönnek a pénzek egy fillér se veszik el
2022. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy jól! A minap is bemondta a rádióba, hogy Brüsszel be akarja engedni a pedofilokat az óvodákba, de mi ezt nem engedjük, és ezért nem kapunk pénzt :D Fúúúj csúnya Brüsszel xD
2022. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pár napja állapodtak meg. Abból emelték 15%-kal a nyugdíjakat.

Mondjuk hozzáteszem azt ígérték a tanárok bérét rendezik belőle, úgy hogy megint csak hazudtak.....

2022. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Ha emelik a tanárok bérét is, akkor beismered, hogy nem hazudtak?

2022. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!