Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes vagyok, de nem értem...

Fideszes vagyok, de nem értem hogyan nem látják be egyesek, hogy katasztrófa lesz a pedagógus helyzet miatt. Miért nem lehet ezt beismerni?

Figyelt kérdés

Ezzel nem az ellenzéket akarom védeni, sőt távol áll tőlem, mivel konkrétan emberszámba sem veszem a viccpártokat.

Viszont amellett sem mehetünk el, hogy mi történik a pedagógusoknál. Azok, akik azt mondják, hogy jól keresnek szimplán nem látják át a folyamatokat. Vannak pedagógusok, akik jól keresnek, de csak azok, akik 20-30 éve a szakmában vannak. A pályakezdők fizetése nevetséges, éppen ezért fogy folyamatosan a pedagógusok száma. A pedagógusok többsége mind 50 feletti. Mi lesz, ha nyugdíjba mennek? Ki tanítja majd az új generációt? Támogatom mindenben a Fideszt és Orbánt, de a pedagógushelyzetről egyedül ők tehetnek, 12 év alatt meg kellett volna már rég oldaniuk azt, amit Gyurcsány és bandája elrontott.


2022. dec. 14. 12:11
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
59%

38


Ilyen alapon tök jól lehet keresni az ipari szektorban is, mégsem tódulnak az emberek kétkezi munkásnak.

2022. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

40


"Nem ézékenykedés, csak nem egy pszichopata aki az emberekre árukként tekint. De mivel a fideszesek fasiszták ezèrt ők ezt úgysem èrthetik."


Na álljunk meg. Akkor most náci vagy fasiszta vagyok (a kettő között van különbség)? Csak azért kérdezem, mert a múlt héten még kommunistának számítottam. Legalább lennétek ebben a dologban következetesek.


"Arról bem is beszèlve hogy nem a tanár dolga embert nevelni a gyerekből, csak részben. Az alpári kretèn szülők miatt olyanok a gyerekek amilyenek."


Látod, mégsem kellett volna hörögnötök az erkölcstan mint tantárgy miatt.

2022. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ott a baj, hogy a “drága” Viktor a saját fizetését emelte 6.500.000FT-ra. Ha nem a saját fizetését emelné + nem kapna Lölőke milliárdokat akkor a tanári fizetések rendben lennének.
jan. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!