Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik baloldali politikusban...

Melyik baloldali politikusban láttok nagy jövőt, aki országos szinten is nagy befolyásra tehet szert a jövőben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 21:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%
Bárkit is talál ki a baloldal, azt a fideszes úthengermédia válogatott hazugságokkal politikai szempontból így is-úgy is két nap alatt kivégzi.
2022. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
#20 Krúbi valóban jó, csak nem a zenei stílushoz kötődik egy ember értelmi szintje. Te meg hallgass szépen propagandát minden irányból, ha téged ez szórakoztat. Érvelés nuku, kötözködés az megy, mindez egy ártatlan poénon.
2022. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

#22: "Krúbi valóban jó"


Nincs több kérdésem.


"nem a zenei stílushoz kötődik egy ember értelmi szintje"


Dehogynem. Pl. ahhoz, hogy zeneileg és szövegileg mennyire primitív zenéért van oda.

2022. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%
Elég széles a zenei látóköröm, meglepődnél mennyire. Ugyanúgy hallgatok a komolyzenétől kezdve a rock különböző alfajain keresztül akár az elektromos zenékig bármit, ami nekem tetszik. Nem abban teljesedik ki, hogy éjjel-nappal Krúbit, Betonhofit meg CPG-t hallgatok. Sajnálatos, hogy ennyire szűk látókörű, és alaptalanul szarral dobálózó kommentekkel próbálod kiélni a frusztrációdat.
2022. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
#24: Nyilván hallgatsz mindent, és annyit veszel le belőle, mint Krúbiból.
2022. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
#5 Olvasd el mégegyszer a legutóbbi kommentem utolsó mondatát. Te csak személyeskedni és köpködni tudsz, érvelni azt már nem, köpködni pedig tudod, hogy kik szoktak. Én befejeztem veled, éld ki máson a beteges hajlamaidat.
2022. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#26: Talán inkább legyen egy kis igényszinted, és ne dőlj be minden hülyeségnek. Azért, mert menő a többiek között, még nem kell olyan szutykokat hallgatni, mint Krúbi. Legyél már értelmes, legyen egyéniséged.
2022. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Fogd már fel kérlek, amit leírtam. Krúbit nem a kiemelkedő művészi munkásságáért kedvelem, sem pedig azért mert "menő"(mainstream), hanem azért, mert zseniális és szórakoztató módon képviseli a társadalomkritikát. A Pink Floyd-ot pedig azért, mert zseniálisat alkottak. Beethovent pedig azért, mert földöntúli műveket alkotott. Sorolhatnám a végtelenségig, de túl ostoba vagy ahhoz, hogy ezt megértsd. Hallgass inkább propagandát, az neked való.
2022. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#28: Pont az a probléma, hogy Krúbinak a "társadalomkritikája" nem zseniális és szórakoztató, hanem sekélyes és primitív. Mint a közönsége. Akik persze általában értelmiséginek hiszik magukat, pedig egyáltalán nem azok. Te döntöd el, hogy neked jó-e ilyen emberekhez tartozni.
2022. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Többszörösen követsz el érvelési hibákat. Mindazonáltal megkérélek rá, hogy e tekintetben fejtsd ki, hogy szerinted mi a helyes.
2022. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!