Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik baloldali politikusban...

Melyik baloldali politikusban láttok nagy jövőt, aki országos szinten is nagy befolyásra tehet szert a jövőben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 21:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
0
2022. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
🤔🤔🤔🤔
2022. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
41%
Donáth Anna
2022. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%
Orbán Viktor.
2022. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
45%

Orbán Viktor, neki köszönhetjük az ársapkákat. De a Fideszes Parragh szerint meg az olcsó munkaerő a versenyképességünk alapja, azért ez is baloldalinak számít szerintem. Meg persze a közmunka, munkaalpú társadalom erőltetése is az.


Fideszes munkaalapú társadalom= Munka az van, de a legtöbb bér meg egy nagy adag fos, éhbér.

2022. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

Schiffer Andrásban még láttam volna lehetőséget de ő is megcsömörlött a magyar baloldaltól.

Itt ma csak az undorító megélhetési politikusok maradnak talpon. Jól megélnek a parlamenti fizetésből és a fidesz kormány által adott zsíros párttámogatásból. Minden új játékos veszélyt jelent rájuk mert szavazatokat értsd pénzt visz el. Ezért is van könnyű helyzetben a fidesz.

Aki tényleg le akarja váltani a fideszt annak először ezeken a gusztustalan álellenzéki politikusokon kell átverekednie magát.

2022. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

Jámbor Andrásban. Csak úgy sugárzik az arcáról az értelem:

https://www.youtube.com/watch?v=lskyFiHZid8

Szerintem, itt épp a XXI. századi emberiségre váró kihívások járnak az eszében, a nukleáris biztonság, a klímaváltozás, a bolygó túlnépesedéséből fakadó humanitárius problémák, stb. (...vagy csak egyszerűen be van tépve...) :D

2022. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%
Mivel a legbefolyásosabb baloldali politikusok a Fideszben vannak, úgyhogy egy időre elég volt a baloldalból, köszönjük!
2022. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
37%
Donáth Anna, esetleg még Ungár Péter. Más nincs a fasorban sem jelenleg.
2022. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
33%

Nincs ilyen baloldali politikus.

Egyébként nekem is egyedül Schiffer a tűrhető figura.

2022. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!