Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi mondatomról?

Figyelt kérdés
"A világtörténelem egyik legnagyobb hibája volt elnevezni az ideáinkat,eszméinket(pl.:liberalizmus,konzervatizmus,platonizmus),mert az emberek akkor is ezeknek fogják vallani magukat,ha nem ezek és akkor is ezeknek fognak hívni másokat,ha nem is igaz ez rájuk,illetve azért is,mert ezen kifejezések által könnyen irányítható lesz a nép."

2022. dec. 17. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme nincs, viszont elég hosszú.
2022. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eszméknek fogják vallani magukat?...
2022. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1Szerintem igenis van értelme.Én amikor ezt a mondatomat leírtam,arra gondoltam amikor egy ellenzéki lekommunistáz egy fideszest,noha az konzervatívnak vallja magát.Most a fideszesek kommunisták vagy konzervatívok?
2022. dec. 17. 15:08
 4/11 A kérdező kommentje:
#2Egy eszme követőinek*
2022. dec. 17. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem te leszel a következő Arisztotelész...
2022. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5Most kérhetnék egy építőjellegű kritikát is?
2022. dec. 17. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd a valóságot azzal, amit a két egymásnak feszülő tábor egymásról -akár saját magáról- állít.
2022. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"A világtörténelem egyik legnagyobb hibája volt elnevezni..."

Értem én, hogy mit akarsz mondani, de ez nem olyan valami, ami hibának mondható... Amiről az emberek beszélni akarnak, azt kénytelenek elnevezni valahogyan, másképp hogyan beszélhetnének róla?... De nem is tudatos valami ez, hanem egyszerűen a nyelvfejlődés természetes menete. Senki sem tehet róla, hogy egy nyelv hogy alakul...

2022. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[ma 15:08]: "(...) amikor egy ellenzéki lekommunistáz egy fideszest,noha az konzervatívnak vallja magát."

- Ha én karatemesternek vallom magam, akkor már az is leszek?


Az ársapkák intézménye elég kommunista dolog. Ha valaki ennek tapsol, akkor tökmindegy, hogy konzervatívnak vallja-e magát.


Egyébként a vessző után a gépelt helyesírásban szóközt kell tenni, nagyon zavaró olvasni a soraidat,hogy ilyenek vannak benne.

2022. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[ma 15:08]: "Most a fideszesek kommunisták vagy konzervatívok?"

- Több, mint kétmillióan vannak. Vannak köztük kommunisták és konzervatívok is.

2022. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!