Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lendvai Ildikó, ha már a...

Lendvai Ildikó, ha már a pártpolitizálástól hivatalosan visszavonult, mégis miért van még mindig jelen a politika színpadán?

Figyelt kérdés
Közéleti írásaival a mai napig aktív. Ezzel csak annyi a baj, hogy ő az MSZMP-s korszak egyik emblematikus alakja, másrészt a véleményével a jelentős többség nem ért egyet. Az egyik legnagyobb politikai oldal, a Mandi elég gyakran szemlézi őt, és legutóbb is csak 3 ember értett vele egyet, míg 94-en meg nem. Általában is hasonló ott az arány. Szóval látva ezt a sikertelenséget, én a helyében inkább meggondolnám, hogy nem kéne-e végleg otthagyni ezt a terepet, ha már ennyire nem neki való, vagy nem érti ezt a világot.
2022. dec. 17. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
orbán jóval sikertelenebb, sokkal többet rombolt,mégis erőlteti a politizálást.
2022. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pörzse egyszer felszólalt, h Ildikó volt a rendszerváltás előtt a főcenzor.
2022. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Függő, nem bír nyugton maradni.
2022. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"véleményével jelentős többség nem ért egyet" - ezt hogy lehet lemérni? Van az írásai alatt lájk / diszlájk gomb és a diszlájkok mindig többek? Egyébként ha meg tudod adni az elérhetőségét, megköszönöm, beleolvasok néhány írásába.


Azt csak az Orban rendszer erőlteti, hogy az elnyomó rendszer embereit el kell felejteni. De megjegyzem, ez sem különb rendszer, más, de nem különb. Ugyanarra a sorsra jut majd.


Lendvai Ildikó még a normálisabbak egyike. Szerintem. A véleményét bárki megoszthatja, annyira még nincs diktatúra. Szerintem amúgy sokan azért nem értenek egyet vele, mert el sem olvassák, miről ír, mit ír, hanem "Lendvai Ildikó"...ugyanolyan mint a Gyurcsányozás, ha bármit mond, már nem is az a lényeg, hanem hogy ki mondja. Ami szerintem megint csak hülyeség.

2022. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"annyira még nincs diktatúra"


Egyáltalán nincs diktatúra.

2022. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es: Tessék, íme a zöngeményei: [link]
2022. dec. 17. 19:25
 7/7 mindentudó99 ***** válasza:
Lendvait hallgatva szimpatikus meg jó dolgokat is mond. És hihető hogy jót is akar. A probléma az hogy voltak hatalmon de akkor se volt valami hű de jó. Szóval beszélni könnyű
2022. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!