Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lelépek nyugatra hozzáállás...

A lelépek nyugatra hozzáállás nem egy időhúzás?

Figyelt kérdés
Kozmikus felmentősereg állomásozik a Holdnak túloldalán?

2022. dec. 17. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
? Ott van/lesz nyugdíj, és nem kell a megélhetésen aggódni.
2022. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Vannak akik azt hiszik, hogy ezzel lehet zsarolni azokat akik a nemzeti oldalra szavaznak.

Azt hiszik hogy így a nemzeti oldal meg fog rémülni és hanyatt homlok Gyurcsányékra fog szavazni.

2022. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
De, a saját életem idejének normális idővé húzása!
2022. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Azok fenyegetőznek ilyenekkel akik globalista létükre egy deka idegen nyelvet nem beszélnek.


Aki beszél idegen nyelvet és el akart menni az már elment

2022. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 van, akit visszafog a család és a barátok akik Mo-n vannak. De ahogy egyre több él belőlük külföldön, úgy az ilyenek is egyre könnyebben lépik meg. És igen, akár még hiányos nyelvtudással is, mert ha már van kint valaki, aki segít a legelején, az nagy könnyebbség.
2022. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

4es, ez nem igaz. Van, aki most 18 éves, az 4 éves kora óta ebbe a szrba él, de eddig nem volt lehetősége kiköltözni. Hidd el, hogy mindig lesz új, aki el fog menni és sokan vannak.


Én sokáig egyetlen egy kissebb német város magyar facebook oldalának adminja voltam, amig el nem költöztem onnan. Minden választás után annyival ugrott meg a kijövők száma, mint korábban a teljes magyar kolónia volt! Azt hittük, hogy nincs ennyi ember otthon, de van!

2022. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Európán belül a perifériák társadalmai hálói fognak összeomlani, de összességében az emberiség nem jó irányba tart. Magyarázd el egy afrikainak, hogy ne akarj "jól" élni. A kapitalista kizsákmányolás elérte, hogy Afrikában a megszületett tucatnyi gyerekből életben marad akár 8-10.
2022. dec. 17. 19:58
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Én szeretek európai lenni. Itt a legjobb a kaja a világon, a sör, a kultúra. Imádok beszálni az autómba Felcsúton, hogy megállás nélkül eljussak Portóig, vagy Stockholmig. Szeretem azt, hogy streamelhetek élőben autóversenyt a Tátra csúcsain, vagy a görög tengerparton ugyanúgy, mintha a Balatonon lennék. Ami neked kapitalista kizsákmányolás, nekem végtelen szabadságot jelent. A remote jobsnak köszönhetően, ma már az sem probléma, hogy 3 hónapra leugorjak nyáron a mediterrániummba dolgozni, miközben másnap Berlinben ébredek fel. És ez valós példa, tényleg igy élek. A kapitalizmusnak kétségtelenül vannak hátrányai, de, ha tudod használni, akkor a világtörténelem legnagyobb vivmánya és ajándéka is lehet. Úgy élhetek, mint, ahogy még korábban senki sem!
2022. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

8


Ezt a remekművet hány óra alatt költötted?

2022. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8#

Ez nagyon "jó" 😂

2022. dec. 17. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!