Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én utálom a családokat, a...

Ha én utálom a családokat, a nyugdíjasokat meg a határontúli magyarokat, akkor libernyák vagyok?

Figyelt kérdés

#Magyarország #nyugdíjas #külhon #tsalád #tisztességtelen előny
2022. dec. 19. 12:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
43%
Legalábbis kretén.
2022. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Egyszerűen csak hibbant.
2022. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem inkább csak frusztrált vagy, mert úgy érzed, hogy igazságtalanul hátrányba szorultál. Ami részben érthető is. Bár szerintem emiatt nem kellene mindenkit a megadott csoportokból utálnod. Egyébként vicces, hogy pl a Fidesz állítólag kiáll a hataron túliak mellett, de azt már sokan elfelejtették, hogy pl Áder János anno a Fideszen belül ágált a határon túliak szavazati joga ellen. Ha úgy hozná érdekük, akkor szerintem most is egy pillanat alatt ellenük fordulna.
2022. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
34%
Hát elég zakkant hozzáállás. Nyugdíjas még te is lehetsz, ha családot nem is akarsz. Akkor majd magadat fogod utálni?
2022. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
73%
Ebben a topikban is vannak határontúli magyarok, úgyhogy biztos vérig sérted őket. De szegények már megszokták.
2022. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Normálatlan vagy. Egy liberális (igen, így írják) sem utálja a családokat, a nyugdíjasokat meg a határon túli magyarokat. Csak a magadfajta agyhalottak szerint.
2022. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell utálni a határontúliakat sem. A legutóbbi választáson 195.000 levélszavazatat érkezett Romániából. Még ha azt is feltételezzük, hogy mind a Fideszre szavazott, akkor is csak a Romániai magyarok, picivel több, mint 10%-a szavazott le erre a moslék kormányra. Nem kell az ellenzéknek is elhinnie azt a Fideszes hazugságot, hogy ők a szomszédos országokban élő magyarok szemében valamiféle félistenek.
2022. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
51%
#7-es Bocsánat, csak 130.000 érvényes szavazat érkezett.
2022. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
76%

Nem, te simán csak antiszociális vagy, és akkor finoman fogalmaztam.

A liberálisok a felsoroltak közül egyik csoportot sem utálják.

Aki pedig azt hiszi, ez a liberalizmus, az buta és tájékozatlan, nem adnék neki szavazati jogot. (Mondjuk, lehet, hogy még nincs is neki.)

2022. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
18%
Én csak a határon túliakat utálom, de ők keményen meg is dolgoztak a gyűlöletemért.
2022. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!