Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely az egyik...

Karácsony Gergely az egyik legjobb politológus?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag 2010 óta nagy befolyással bír.2019-től pedig Budapest főpolgármestere.

Ez a hatalmas fideszes ellenszélben óriási szó! A fidesz minden ellenfelét eltapossa,ellehetetleníti, lejáratja...tökéletes példa Márki Zay.Karácsonnyal is folyamatosan ezt csinálják,de az eredmények azt mutatják sikertelenül!



2022. dec. 20. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

Nehezére esik egy középfokú angol nyelvvizsga és egy jogositvány megszerzése, amit én középiskolában megcsináltam bő 20 évvel ezelőtt.



És ő vezeti Magyarország legnagyobb városát,ő a legmagasabb rangú közvetlenül választott vezetőnk ? Siralmas.

2022. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
#6: NINCS olyan, hogy "szakember" főpolgármester. Nincs ilyen képzés, gyakorlat. Valahol mindenki elkezdte. Egy vezetőnek nem kell értenie mindenhez, az kell, hogy megtalálja azokat az embereket akik igen és motiválja őket. Én is így kiválóan el tudnék irányítani egy repülőgép-anyahajót, pedig még a tengert se láttam. Na száz szónak is egy a vége: csodálom, hogy ekkora kormányzati gátlástalan akadályozásban, forráselvonásban egyáltalán működik Bp. Úgy ahogy. Szóval valamit csak tud.
2022. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

Persze, nem kell hozzá értenie :) Igazi szerecsenmosdatás. Lassan ott tartunk, hogy egy vezetőnek nem is kell értenie ahhoz, amit csinál :)))


A forráselvonásoknak utána is szoktál nézni, vagy csak minden szavát elhiszed Karácsonynak ? Mert én már sokszor kaptam hazugságon.

2022. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Micsoda képmutatás megy a topikban, hogy ha valaki a mérnöki tudást kérné számon egy főpolgármesteren, az van lepontozva.
2022. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 hypno ***** válasza:
37%

#11


Nem esik nehezére a nyelvvizsga, csak ha nem volt rá szükség ahhoz hogy megkapja a diplomáját, akkor nem strapálta magát. Ahogyan nem fogják azok sem, akiknek már nem lesz kötelező.


Áder János KE is volt és úgy ment ki Brüssszelbe, hogy előtte egy pár hónapos gyorstalpalóra kellett menni, mert semmilyen nyelvet nem beszélt. Még most is erős csornai tájszólással beszéli az angolt.


A jogosítvány megszerzése meg nem mindenkinek központi kérdés. A gyerekeim sem akarnak vezetni.

2022. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

Karácsony Gergely saját maga sem tudná megfogalmazni, hogy egyáltalán az ő pártjának a céljai miben különböznek mondjuk au LMP céljaitól . Valaki elárulná, miért van a baloldalon minden pártból kettő ?


Valaha volt olyan interjúja Karigerinek, amiben kifejtette, miben mások ők az LMP-től ? (amit ők tettek tönkre Szabó Timeával).



Mai napig nem válaszolt arra sem KG, hogy hogy tanithatott és léphetett előre magasabb beosztásba a Corvinuson nyelvvizsga/nyelvtudás hiján szabálytalanul.


10 éve ő hőzöngött szinte legjobban az ellenlzékben Schmitt Pál ügye miatt, az ATV-ben közölte, hogy szégyenletes és mondjon le. Aztán ő is ugyanilyen kinos ügybe keveredik és se nem szégyelli el magát, se nem mond le.

2022. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező, figyelj majd a 2024 es önkormányzati választáskor.

Karácsonynak újra jön a villamos, az elsőt MZP nek hívták, a második neve még nem ismert, de jön....

2022. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 hypno ***** válasza:
73%

#17


Lehet hogy Karigeri nem lesz főpolgármester, de ha a fidesz jelölt ellenében lesz egy bármilyen ellenzéki, akkor megszavazzuk.


Mondjuk annak is jó esélye van, hogy a fidesz megszöünteti a posztot, mert ez a legmagasabb méltóság amit közvetlenül választunk.

2022. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem, simán csak egy dilettáns.
2022. dec. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!