Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó,hogy itt élik ki...

Sulek Péter kérdése:

Miért jó,hogy itt élik ki magukat néhányan és dühösek,agresszívak,bunkók,lepontoznak ? Hogyan lehetne javítani az itteni "kultúrán/berögződéseken"?

Figyelt kérdés

Elég sokan vannak,de igyekszem nem megsérteni senkit.Én úgy látom,erről szól ez a politika rovat. Sok a baloldali kiírás,egymást felpontozzák,tapsolnak,lázítanak,és nem történik semmi.

Nem haladnak az életben,sehová,aki pedig más véleményem van,főleg Fideszes,át se gondolják,meg sem nézik,kapásból megy a lepontozás,az agresszió,a sértegetés.

Ezen az oldalon, uralkodnak,de az életben,minimálisat tesznek hozzá,vagy még annyit sem. Érdekelne a véleményetek ? Mire jó ez,lehet e vagy kell-e változtatni rajta ?



2022. dec. 21. 13:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha jelentkezel oktatásügyi miniszternek én rád szavazok.!

Az a szörnyü, hogy szerintem ezt a mi vezetöink is tudják, hiszen látják külföldön hogy megy az oktatás, de sajnos nem akarják megvalósítani. Nem értek hozzá, de szerintem egy fél éves szakmai tanácskozás (tanárok, oktatásügyi szakemberek, pszichológusok, esetleg közgazdászok, stb.) hozzáértö szaktekintélyekkel már egy átgondolt, müködöképes koncepciót fel tudna mutatni, amit el is lehetne pár éven belül kezdeni a gyakorlatban megvalósítani. Átírni az alaptantervet, megfelelö stratégiát kialakítani, valamint az idö közben felmerülö problémákat orvosolni, folyamatos egyeztetéseket tartani.

Ha jól tudom a norvégoknak is pár évtizedbe került megreformálni az oktatási rendszerüket, de szerintem ez a mai digitális világban rengeteg példával az orrunk elött gyorsabban is megoldható lenne. Lehetöség is van külföldi tanácsot és segítséget kérni.

Lehet hogy túl bizakodó vagyok, de szerintem 20-25 év alatt egy európai és világszínvonalon is modern és színvonalas oktatásunk lehetne.

2022. dec. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hm...
2022. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

'A gyakorizók 80%-a feszültséget, frusztrációt levezetni jön ide, sokan ezt nem is titkolják.'


Arra jobb lenne a Face... Emlékszik valaki az origós kommentelő funkcióra? Oda is csak frusztráció levezetésre jártak, persze, hogy kikapcsolták egy idő után.


'Figyelmen kívül kell ezeket hagyni, és a hasznos válaszokra koncentrálni.'


Hajadra kenheted, ha egy jó kérdést is szétbarmolnak a hőbörgéssel, flame-eléssel, egyebekkel. Nulla a vitakultúránk, ez a baj...


'Ha végigmész egy faluban, a téged megugató kutyákkal sem állsz le vitatkozni.'


A kutyákat el lehet hallgattatni, ha rászólnak. Ellenben a válaszadók még ekkor pörgetik fel magukat..

2022. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A fidesz eredményét látod csak úgy halkan jegyzem meg. Tehát ha bajod van a helyzettel akkor valójában a fidesszel van bajod.
2022. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!