Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánknak miért jó, hogy...

A Mi Hazánknak miért jó, hogy a Fidesz csicskái lettek?

Figyelt kérdés
Én a helyükben megpróbálnék függetlenedni a Fidesztől. Bár már lehet, hogy késő, mert ez maradt meg az emberek fejében. Sok munkával talán még sikerülhetne.

2022. dec. 21. 16:01
1 2 3 4 5
 1/45 Fsms ***** válasza:
17%
Nem jó, de ez a magyar valóság.
2022. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
38%

Nem a Fidesz csicskái. Rengeteg dologra rávilágítanak, amire a baloldal nem. Például az ukránokkal való közösködésre, Putyin elárulására. Nem láttam, hogy ezt kritizálta volna a baloldali ellenzék.

Tehát, akkor jogos a kérdésem: a baloldal a Fidesz csicskása???

2022. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
#2: A Mi Hazánknak ez a feladata, hogy ilyen dolgokba belekössön és felszívja azokat a szavazókat,akik esetleg a Fidesztől esetleg elpártolnának emiatt. Néha pedig csináljon valami radikálisat. Az orruknál fogva vezetik az MH-t, nagyon kényelmes ez így a Fidesznek.
2022. dec. 21. 16:10
 4/45 anonim ***** válasza:
97%
Jó hát szerintem, meg baloldal ilyen, láthatod, hogy fekszívott több mint másfél millió embert, akik szavazhattak volna normális pártokra is. Orbán Gyurcsány nagy haverja, ezt ne feledd.
2022. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
#4: Szerintem Gyurcsány is ilyen, ezt eddig is tudtuk, de nem gondoltam, hogy a Mi Hazánk is erre az útra lép.
2022. dec. 21. 16:17
 6/45 anonim ***** válasza:
9%
Mert kivágják orbánt.
2022. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de elmagyaráznád először is hogy miért gondolod azt hogy a mi hazánk a fidesz csicskái lennének? Az valahogy lemaradt...
2022. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
85%

"#4: Szerintem Gyurcsány is ilyen, ezt eddig is tudtuk, de nem gondoltam, hogy a Mi Hazánk is erre az útra lép."


Értem, tehát a világ összes pártja a fidesz szatellitpártja aki csak azért jött létre hogy felszívja a fidesz ellen szavani kívánókat. De most ezzel a felállással akkor teljesen fölöslegesek, mert ha nem is léteznének akkor mindenki a fideszre szavazna, nem a nem létezőkre.


Ez nekem kissé bonyolult már. Lehet öregszem...

2022. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
#8: Nem gondolom, hogy a világ összes pártja a Fidesz szatellitpártja lenne. A DK-ról sem gondolom ezt, ők viszont Gyurcsány személyével segítik a Fideszt, még ha ez nem is szándékos. Ha lenne Gyurcsányban egy minimális tisztesség, akkor már rég visszavonult volna.
2022. dec. 21. 16:33
 10/45 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, a mi hazánkos kollégáim szidják a fideszt nagyon , nem hiszem hogy csicskák lennének.
2022. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!