Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordon meg tudná...

Bajnai Gordon meg tudná állítani az inflációt?

Figyelt kérdés
A 2008-as válságból is kivezette az országot. Egy igazi szakember.

2022. dec. 21. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Teljes mértékben nem, de jelentős mértékben csökkentheti.
2022. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 árokpart ***** válasza:
45%
Rendbe tudná tenni az országot igen.
2022. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Igen, bár tegyük hozzá, hogy nem egyszemélyben tette! Ott nagyon komoly, nagyon felkészült szakértői gárda dolgozott a háttérben, nem olyan botcsinálta, dilettáns kóklerek, mint a fidesz háza táján vannak - ahol ugyanaz a hülye, aki pár éve gazdasági csodáról és magyar modellről beszélt, szemrebbenés nélkül kiáll, és - mert már nem is tehet mást - bevallja, hogy:


"a 2010-es években nem hoztuk meg a jó döntéseket, a 2020-as években pedig rossz döntéseket hoztunk"


Hát még szerencse, hogy ti vagytok kormányon, hogy te vagy a jegybankelnök és te voltál a volt gazdasági miniszter! :-)))))


orbán viktor meg kiáll sajtótájékoztatón és azt mondja az ársapkákra vonatkozó kérdésre, hogy: "én jogászként nem értem, hogyan nőhetnek attól az árak, ha egy árat leszorítunk ársapkával!" :-)))))


Hát még jó, hogy te vagy a miniszterelnök és gazdasági kérdésekben is döntéseket hozol, akkor!


És ezt a rakás bohócot szavazzátok meg 12 éve zsinórban, négyszer, kétharmaddal!

2022. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Bajnai nagyon keveset, egy évet volt miniszterelnök, kb semmit nem tudunk róla.


Nem az akkori gazdasági világválság miatt voltunk elsődlegesen bajban, hanem a 8 év MSZP kormány miatt. 25 %-kal növelték az államháztartási hiányt ez alatt az idő alatt, amit kétszer annyi időbe telik visszatornászni.

2022. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem semmi nem akadályozza Bajnait most sem. Ha akkora szakértő, akkor most is be tud menni a kormány gazdasági szakembereihez, vagy azol holdudvarába és nyugodtan tehet javaslatokat szakmai kérdésekben.


Akadályozza valami abban Bajait, hogy most segitsen ? Nem. Ha tud jobbat, nyugodtan megteheti.



Bajnai az IMF hitelt vette fel, amit Gyurcsány nem mert, nehogy az ő nevéhez kössék az emberek, mert nem akart eltűmmi a politikából. Nem hiszem, hogy akkora nagy tudomány kell egy brutális hitel felvételéhez. Inkább a letornászásához kell.

2022. dec. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a fogyasztást kéne visszafogni. Én megszorításokkal kezelném az inflációt.

Ahogy Bajnai mondaná “fájni fog”. De legalább hamar vége lenne.

2022. dec. 22. 04:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogyasztast vissza kene igen.
2022. dec. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!