Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek náci a Mi Hazánk...

Véleménykutatás kérdése:

Szerintetek náci a Mi Hazánk Mozgalom?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 12:40
1 2 3 4 5
 31/46 DK-s ***** válasza:
10%

Nem értek egyet velük.



Én vittem volna Jászapátiba velük egy időben egy jól felszerelt cigánygárdát, aztán lássuk, hogy mekkora a p'fájuk egyenlő erőviszonyok esetén.


Ne akkor "emberkedjenek" az asszonyok, amikor civileket, nőket, és gyerekeket kell riogatni. És ha nekik szabadott a rendőrség tiltása ellenére odamenni, akkor nekem is!


Vagy még időben verték volna szét a rendőrök külön-külön mindkét csapatot, vagy egymást intéztük volna el.


De én biztos vagyok benne hogy egy velük azonos nagyságú, határozottan közeledő cigánygárdával szemben a futást választották volna.


És utána a mellüket döngették volna, hogy a menekülésükkel valójában a komolyabb problémát előzték meg.


Ismerem a fajtájukat. Túl jól.

2022. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Magyar Milán ***** válasza:
77%
Nem náci! Miért is lenne az?
2022. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
90%

18

Majd ha nem lesz a nagyobbik részük beileszkedésre alkalmatlan, saját döntésük jogán iskolázatlan, és bűnöző mentalitású, valamit agresszív, akkor nem lesz róluk ez az általános kép.

Nyugodtan fasiztázz le. :D


19

Nem,dehogy érthetnélek, hisz itt senki sincsen a Te magad szinteden.

Na, akkor Te okos, mit is kéne csinálni azokkal, akik röhögve járnak ki be a börtönbe, sőt, bele van kalkulalva a férfivá érésbe..

És igen, ezek 100% ban cigányok.

2022. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
82%

31

"Én vittem volna Jászapátiba velük egy időben egy jól felszerelt cigánygárdát, aztán lássuk, hogy mekkora a p'fájuk egyenlő erőviszonyok esetén."


Ja, hogy Te a békés felvonulást, (ami mellesleg a szolidáris az ott elő, megfélelmitett, törvénytisztelő magyarokkal) , úgy veretnéd szét, hogy bűnöző, balhéra szomjazó cigányokat tűzelnél a törvényesen, és békésen felvonulok ellen, csak azért mert nem értesz velük egyet!

Te nem baloldali vagy véletlenül?

2022. dec. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 DK-s ***** válasza:
10%

#34-nek:


Bexarok. Te meg szélsőjobbos vagy, mi? XD


Mert engem majdnem eltaláltál. Szélső-bal.


És miféle törvényességről beszélsz? Törvény-ellenes volt.


És teljesen biztos hogy a szélsőjobbos fasiszták támadtak volna előbb. Ezt te is tudod.


Én csak ugyanazt a provokációt tettem volna, amit a faxkalap Toroczkai.


Békés felvonulás keretében tálcán kínáltam volna a balhé lehetőségét.

2022. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyen törvényt nem sértett a hazafiak felvonulása. Szélsőjobbos fasiszták jelen sem voltak, de a hazafiaknak nem állt szándékukban támadni, a cigányok meg csak akkor bátrak, ha ők vannak többen.
2022. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
91%

mi az a náci? a második világháborúban a németek és a velük szimpatizáns mozgalmak (pl Magyarországon a nyilasok voltak)


szóval nácik nem léteznek csak max neonácik, de a Mi Hazánk nem neonáci!


1 neonáci avagy egyszerűbbség kedvéért náci: homofób, antiszemita, rasszista, fehér felsőbbrendűségben hívő ember, aki a második világháborús németeket se veti meg!


és mi igaz a mi hazánkra ezekből? semmi!


homofób?

nem... Toroczkai elmondta hogy neki a pride al és a vele kapcsolatos propagandával van bajuk (amit egyébként külföldön jópár meleg ember is ellenez, szóval ha Toroczkai homofób akkor a melegek 1 része is...)


Mellesleg Toroczkai elmondta hogy a melegeket nem kell bántani, nem tehetnek ők arról


(link: [link] )


antiszemita? én követem a Mi Hazánk munkásságát és soha semmi zsidó vagy más vallású emberek elleni provokáció vagy utálat nem volt! csak olyan volt hogy kiálltak a kereszténység mellett, szóval ha antiszemita dolog a kereszténységet támogatni akkor európa de még az USA is tele van antiszemitákkal!


rasszista? Toroczkainak vannak roma barátai is, rádásul volt olyan roma politikus aki a Mi Hazánknak igazat adott, így elég érdekes lenne őket rasszistának nevezni, a Mi Hazánk a romákat külön soha nem ítélte el! és igen van a Mi Hazánknak c!gány programja de abba nem az áll hogy a romákat tegyük gázkamrába hanem hogy a velük kapcsoaltos problémát hogyan oldjuk meg! (amit a kommunizmus és az utáni következő politikai pártok figyelmen kívül hagytak...) a programjukba a no-go zónák felszámolása van, és hogy ne legyen az hogy 8-10 gyereket szülnek segélyért, aztán azokat a gyerekeket az utca neveli és ők is ilyenek lesznek... ezt a súlyos generációk óta tartó gondot szeretné a Mi Hazánk felszámolni!


Ha rasszista a romákat hosszú távon megvédeni akkor mi a nem rasszista?


fehér felsőbbrendűség: a Mi Hazánk avagy Toroczkai mikor mondta hogy a fehérek jobbak? mikor mondta? soha... Toroczkai az aki sok sok migránsal és romával beszélt már, és mikor erről videók készültek soha nem volt lekezelő vagy rasszista! a fehér felsőbbrendűséget soha nem hirdette így ezzel vádolni ezzel se lehet a Mi Hazánkat vádolni!



Szóval összegezve: van 1 párt aki a kereszténység mellett kiáll, aki a pride mozgalommal és annak káros hatásaival szembe mer szállni, és a romákkal kapcsolatos probléműt is megpróbálná megoldani amiről a politikusok beszélni se mernek... én azt látom hogy ez az a párt ami tényleg mer foglalkozni az országgal és nem csak látszat intézkedéseket mer tenni!


náci párt e? ha 1 nem homofób és nem rasszista, nem antiszemita de még a fehér felsőbbrendűséget sem hirdeti, ha 1 ilyen párt náci akkor a baloldal és a fidesz is náci, sőt akkor amerikában a demokrata párt is náci! mert ha ezek alapján náci a Mi Hazánk akkor mindenre és mindenkire rá lehet mondani! azért mert a Mi Hazánk nem szimpatikus nem baj, de írd le miért nem szimpatikus amibe tények és nem hazugságok vannak! akik azt terjesztik hogy náci párt azok soha nem írják le miért, nem fejtik ki hogy miért gondolják, tudjátok miért? mert erről szól a Magyar politika... érvek helyett a másik lejáratása! ezt csinálja a fidesz és a baloldal, a Mi Hazánk aki nem a másik lejáratásával hanme programmal politizál! ezt becsüljük meg legalább annyival hogy nem hazudunk róluk!


Köszönöm azoknak akik végig olvasták az írásom, kellemes ünnepeket és boldog új évet mindenkinek!

2022. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
87%

35


"Bexarok. Te meg szélsőjobbos vagy, mi? XD"

Egészségedre az előbbit.

És persze ,a Te origódon biztos széljobon vagyok, hisz szélbalról mi másnak is láthatnál egy ellenkező véleményt...


"És miféle törvényességről beszélsz? Törvény-ellenes volt."

Ha magyarok, Magyarországon belül, csoportosan odautaznak valahova ,ahol békésen sétálnak, senkit nem fenyegteve, az azért törvényellenes mert neked nem tetszik?

Amúgy meg téged mióta zavar a törvényellenes tett?

Hisz Te alapból megteremtetted volna a feltételeit az erőszaknak, azzal hogy odaszerveztél volna a cigányokból egy nagyobb csoportot.Ergo szándékosan generáltad volna az eröszakot!


"És teljesen biztos hogy a szélsőjobbos fasiszták támadtak volna előbb. Ezt te is tudod."

Tényleg ?Ezt a hazugságot oktatják szélbalon?

Tudod hány ilyen felvonulás volt már?

És sehol sem támadtak a cigányságra meg senkire sem...

Nem zavar hogy igazolhatóan hazudsz?


"Én csak ugyanazt a provokációt tettem volna, amit a faxkalap Toroczkai."


A stílus maga az ember.

Tudod az úgy volt az úgynevezett provokációt már elkövették a cigányok, mikor megtámadtak, vagy meggyilkoltak MEGINT egy ártatlan magyart!

Szóval tipikusan az:az úgy kezdődött hogy visszaütött -ön vergődsz. Ez bezzeg provokáció. A rettegésben élő ,vidéki idős magyarok ellen nap mint nap elkövetett bűncselekmények gondolom nem érik el az ingerküszöbödet....


"Békés felvonulás keretében tálcán kínáltam volna a balhé lehetőségét."

Ez el is mond mindent a szélsőbalról ,köszönjük!

2022. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 DK-s ***** válasza:
32%

#38-nak:


Miért osszátok az ész egy fasisztát védve úgy, hogy ráadásul még el is hiszitek amit írtok?!


Tessék, itt a tiltó határozat:


[link]



Aki még ezek után is védi, az maga is fasiszta. (vagy troll)

2022. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
89%

39

Okés,a rendőrség megint fosik, illetve a bűnöző életvitelt folytatókat védi inkább.

És?

Ha a rendőrség hozott erről egy tiltást, akkor szét kell verni őket?

Hány balos társad tüntetett ott,és úgy ,ami ellen fidesz-rendőrség hozott bármilyen tiltást eddig?

Rájuk kiket küldjünk?

Adott egy probléma amivel semelyik párt nem hajlandó érdemben foglalkozni, csak az MH.

Erre a Te szektád azt a választ adja hogy nincs is ilyen probléma!

És aki látja az igazságot, mely szerint mégis van, az FASISZTA-NÁCI..

Ti ennyit tudtok.

Aki ennyi évtized után , a magyarság kárára tett ennyi elfogadhatatlan bűntett után , ebben a helyzetben is cigányokat védi, az hazaárúló, vagy troll!

2022. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!