Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek náci a Mi Hazánk...

Véleménykutatás kérdése:

Szerintetek náci a Mi Hazánk Mozgalom?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 12:40
1 2 3 4 5
 21/46 DK-s ***** válasza:
27%

#20-nak:


CIGÁNYbűnözés.


"Miközben a magyarság rohamosan fogyatkozik, az elmúlt 150 esztendő arról szólt, hogy a cigányság generációnként megduplázza lélekszámát. Akik ezt nem hajlandók tudomásul venni, azok kollektív nemzetárulást, öngyilkosságot követnek el"


/Toroczkai László


[link]



"– Magyarországon és a világon két biológiai fegyvert használnak civilizációnk felszámolására. Az egyik Magyarországon a cigányság, akik Angliában és Amerikában a négerek, ..."


/Toroczkai László 2021 Jászapáti


[link]


Egy fasiszta. Goebbels a tíz ujját megnyalná.

2022. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
#21 Valamit félreértettél. Olyan példát kértem, ahol általában véve a cigányságot szidták.
2022. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 DK-s ***** válasza:
13%

#22-nek:


Nem megy az értő olvasás? Akkor segítek:


Toroczkai egyértelműen annak a véleményének adott hangot, hogy a CIGÁNYSÁG túlszaporodik, és ez ellen tenni kell. Vagyis a CIGÁNYSÁG TÚLSZAPORODÁSÁT kell meggátolni.


Te véded a MiHazánk-ot, miközben fogalmad sincs róla hogy akiket védesz, azoknak mi az álláspontjuk?


Olvasgass kicsit utána Toroczkainak.

2022. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 DK-s ***** válasza:
9%
Egy faji megkülönböztetés alapján szelektáló fasiszta.
2022. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 DK-s ***** válasza:
22%

#22-nek:


Amúgy meg amikor odamentek tüntetni Jászapátiba, az ugye milyen kemény volt, igaz? Nagyjából egyenruhában, katonás rendben sorakoztak, erőt demonstrálva!


Nagyjából 350-en.


Rohamrendőrökkel csapattam volna szét őket.

2022. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
85%

#23 És mi a baj azzal, hogy ezt a tényt kimondja?

#25 A cigánybűnözőket nem csapatnád szét rohamrendőrökkel, csak az ellenük - rendőri fellépés hiányában - fellépőket? Ez sokat elmond rólad.

2022. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 DK-s ***** válasza:
9%

#26-nak:


A tény kimondásával még nem lenne gond, de ő tenni is akar a túlszaporodás ellen.


És az erőszakos bűnözőket is szétcsapatnám! Én is bűnöző voltam, de SOHA nem alkalmaztam erőszakot. Mindig is megvetettem.


És az erőszakos bűncselekmények esetén nem finomkodnék. Csak úgy általában magukat a cselekményeket ítélném meg, és nem néznék semmiféle körülményt!

Aki például fizikai erőszakot alkalmazva venné el más tulajdonát, annak legalább 10 évet adnék.

Ha sérülést is okozott, 15 év.

Ha életveszélyes fenyegetést alkalmazott, 20 év.


Bármiféle SZÁNDÉKOS emberölésért életfogytiglan, kivétel nélkül.


És nem lenne semmiféle "halálos közúti baleset okozása" például.


Gondatlanságból elkövetett emberölés. Mert az.


Hidd el nekem hogy ha a törvényeket beszigorítanák, és nem lennének kivételezettek akik felette állnak, a cigánykérdés is megoldódna.


Az én játékszabályaim következtében nagyjából a felük legalább 10 évre sittre kerülne, egy éven belül.



Nem cigányozni kell, mert a nekik kedvező törvényi feltételek a MI hibánk!

2022. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
90%

#27 Tenni is kell a túlszaporodás ellen, különben a cigányok rövid időn belül elüldöznek vagy kiirtanak minden embert. Továbbra sem értem, mi a baj azzal, ha valaki ez ellen tenni akar.

Egyetértek azzal, hogy szigorúan büntetnéd a bűnözőket. (Ebben egyébként a Mi Hazánkkal értesz egyet, csak mondom.) Így viszont még kevésbé értem, miért csapatnád szét azokat is, akik a bűnözés ellen fellépnek.

2022. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 DK-s ***** válasza:
12%

#28-nak:


Aki engedély nélkül, tiltás ellenére is több-száz embert toboroz, majd rasszista, uszító beszédet tart előttük, az bűnöző.



Nagyon nem szeretem amikor valaki a törvények fölé helyezve magát, álszent módon a törvények betartatásáról papol.


Mintha én csináltam volna betörés közben egy youtube-videót arról, hogy milyen csúnya dolog elvenni a másét.


Baxki. Önkritika NULLA!

2022. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
90%
#29 Nem sértettek semmilyen törvényt. Szóval milyen jogon vernéd szét őket azon kívül, hogy nem értesz egyet velük (pedig valójában egyetértesz velük)?
2022. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!