Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon 2023-ban további vegzálá...

Vajon 2023-ban további vegzálás fog jutni a kormány által az magyar LMBTQ közösségnek ? Köszönhetően annak, hogy az európai bíróság minimum pénzbírsággal fogja súlytani hazánkat a "gyermekvédelmi"-nek csúfolt, de valójában homófób törvény miatt ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 19:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy nem traktálhatjátok a gyerekeinket a homoszexualitásotokkal, nem vegzálás.
2022. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es a vegzálás alatt további "korlátozásokat" értek, listázás, esetleg véletlen megveretések, balesetek, jaj de kár, pedig nem is akartunk ilyen rosszat felkiáltással, ilyenekre gondolok..
2022. dec. 22. 19:15
 3/43 A kérdező kommentje:
Azt pedig maga az dönti el úgyis, hogy melyik "csapatban" áll, hová tartozik, és mivel senki nem marad gyerek örökké, kivétel a gombákkal, sötét szobában erőszakkal etetett fidesz-szavazók.. Így jár minden állapolgárnak a szabadság, és annak eldömtése kivel szeretne élni.. Jó persze a korrupt államtitkárok attól még a börtönben nem választhatnak másik férfi "élettársat" ...
2022. dec. 22. 19:17
 4/43 anonim ***** válasza:
26%
Vegzálás, hogy kicsit józan korlátokat kaptatok? Nagyon is helyes, hogy gyerekeket nem tudjátok kitenni propagandának, ahogy Amerikában zajlik, és már sok iskolában a szülők avatkoztak be. Drag Queenek adnak műsort színpadon, és gyerekeket is beengednek oda. Azért kicsit durva. Senki nem foglalkozna veletek, ha nem tolnátok túl a szekeret. Jó lenne már, ha felfognátok!
2022. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
#4: Én nem érzem úgy, hogy túltoltam bármilyen szekeret. Konkrétan ha ti nem tolnátok a képembe, nem is tudnék ezekről a dolgokról a világ másik végéről. Azzal bezzeg nincs problémátok, hogy Romániában nemrég megöltek valakit ördögűzés címén, vagy hogy egy csecsemő megfulladt egy fanatikus keresztelőn. Pedig ezek itt történtek a szomszédunkban, de le merem fogadni, hogy még csak nem is tudtál róla.
2022. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
5%
#5: És ezek mögött van világméretű, milliárdokkal kitömött globalista mozgalom?
2022. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
#6: Igen! Az ortodox egyház.
2022. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
16%

#5 Én nem toltam semmit a képedbe, mivel nem vagyok egy politikai közösség része sem. De a meleg lobbi viszont nagyon is erős, és már túlzottan nyomul mindenhol. Ez tény, akár elismeritek, akár nem. A nyugati országok szinte teljesen behódolnak neki a normalitás kárára.

És, ahogy a 6-os válaszoló bölcsen utal is rá, politikai támogatást élvez.

2022. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
#8: A nyugati országok szuverén önálló országok, azt csinálnak, amit akarnak. Magyarországon viszont csak a kormány és az azt kiszolgáló média, illetve kormánypártiak tolják a képembe.
2022. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
14%

#9 Na persze.

Csak az a baj, hogy minden ilyen aberráltság onnan gyűrűzik be Európába, és ha nem hívják fel rá a figyelmet senki nem foglalkozik vele. Te meg még a kaput is kinyitnád neki, ahogy látom, szóval vegyél vissza, kis herceg! :D

2022. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!