Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem furcsa az, hogy...

Csak nekem furcsa az, hogy kik facebookon libsiznek, nagyrészük szinte mind idősödő, pocakos, nagy magyar zászlós, sokszor stadionban készült profilképpel rendelkezik, ahol iskolaként “Az élet iskolája” van feltüntetve?

Figyelt kérdés
Kivétel nélkül a fenti felsorolt dolgokat szinte mind meg lehet figyelni a turbófideszes kommentelőknél, elég sokat elmond a kormányról, hogy jellemzően erőteljesen aluliskolázott szavazórétege van, nem?
2022. dec. 24. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Az élet iskolája mindenre is megtanította őket. Ők átlátnak mindenen. Azt is látják hogy az erdő a fák mögött lesz...😅
2022. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Magyarország egyharmada funkcionális analfabéta. Ehhez hozzávesszük a nagycsaládos babagyárasokat, a nyugdíjasokat, a nyolc általános alatti iskolázittságúakat, és meg is van a kétharmad. Mi a kérdés?
2022. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Ôk megakarják látni az erôben a fákat ès a fák között az erdôt, de mivel nagyon vastag náluk a mentális köd, így mindig orra buknak.


Èn vagyok az, aki ma jó pár kérdést kiírt a tudatlan fideszesekkel kapcsolatban.


Fáj nekik az igazság… :)

2022. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen sokat elmond a kormányról, méghozzá azt, hogy profi politikusok. Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok Fidesz szavazó.

Felejtsétek már el azt a badarságot, hogy a politika a népről szól, meg az országról, nemzetről, hazáról. Ezek csak a díszítés. A politika arról szól, hogy egy érdekcsoport magához akarja ragadni a hatalmat és a források feletti ellenőrzést valamint azt meg akarja tartani. Jobboldal, baloldal, diktátor és demokrata, Japánban vagy Afganisztánban, mindegy.

Ez a Fidesz nevű csapat tökéletes érzékkel lavírozgat a politikai térben, amit mi sem bizonyít jobban, mint az, hogy 2010-től ők a kormánypárt. Ehhez tudni kell megszólítani az aluliskolázott polgárt is, akikből sok van (sok szavazat!) és úgy látszik, ez csak nekik megy.

2022. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy furcsa, élettelen emberek élettelen kormány. Fidesz propagandán keresztül tudnak kapcsolódni valahová, összetartó erő közösen gyűlölködni és szenvedni.
2022. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Igazából csak a demagóguához értenek, nulla szakmaiság mellett.


Svájcban, Finneknèl pl., van szakmaiság. Illetve más a hozzáállás is.


Azért politika és politika között is van különbség.

2022. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, ugyanezt én is megfigyeltem. Illetve sokaknak van a kezükben egy hal 😂 (félreértés ne essék, nincs semmi bajom a horgászattal, csak kicsit vicces néha látni, hogy milyen véleményük van).
2022. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
A politikai miheztartásról nem tudok mit nyilatkozni, de az "élet iskolája" tanultak a legnagyobb címeres ökrök.
2022. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy tök igaz. Aki az "élet iskolája"-ban tanult azok minden mögött átb@szást látnak, de persze ők mindenen átlátnak. Aztán pont az a kevés kivétel b@ssza át őket akikben megbíznak😂
2022. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 9. válaszoló.


Élô példa:


“3 nyelven beszélek, stb. magabiztosan, nincsenek anyagai gondjaim.


Veled ellentétben, másnak vannak szellemi igényei.


Lásd (èn):

- politika ismeret ès èrdekèrvènyesītés,

- döntès tudománya,

- szervezès ès vezetès,

- irànyítàs tudomàny,

- jog tudomànya,

- termèszettudomànyok,

- optimalizàlàs tudománya,

- gondolkodàsi mòdszerek,

- egèszsègtan,

- àpolàstan,

- hàztartàstan stb.”


Ez a Murka666 nevû felhasználó csak a helyesírásomba tudott belekötni.


A nagyon alacsony értelmi képessége addig már nem terjedt, hogy a többit tudja értelmezni.


Ennek a nagyon buta embernek nem tûnik fel, hogy a fentiekben otthonosan kellene mozogni, mert a politika, jogrendszer stb., hatással van az emberek életére.


Sajnos az ilyen, szellemi igénytelen emberekkel van tele a politikai szekció, mint amilyen Murka666 nevû felhasználó.


Ezért kellene az egész közoktatást újraalkotni és akkor hátha, az ilyen szellemi igénytelen Murka-félék fejlôdnének szellemileg valamennyit.


Bár tudom, hogy az ilyesfajta embertípusnak:

- csak a zabálás,

- piálás,

- pénzkeresés,

- alja szórakozás szintjén mozog a nagyon alacsony értelmi képessége.

2022. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!