Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyünk minél többen akik...

Legyünk minél többen akik INGYEN SEM hallgatnak ÁKOS-t. És még INGYEN SEM töltenek le soha semmilyen szerzeményt olyan magukat "jobboldalinak" tartó müvészektől akik ezt reklámozzák a médiában! Ez igy követhető-e ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 24. 13:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%
Leszrom, zászlóval és anélkül is.
2022. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%
ukrajna varja az önkénteseket
2022. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%
Most lett igazán szimpatikus! Aki meg a turulrombolók zászlaját lengeti, az egy hazaáruló.
2022. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
Jó jó, de mi lesz, ha a jobboldali érzelműek bojkottálják a baloldali beállítottságú előadókat? Most még a noár is szépen elvan a kormányzati támogatásokból, de ha nem lesz, akkor mit csinál?
2022. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Nem a pacsirta fontos, csak a dal,

Mely a nem múló, szent összhangba hal.


Én botorkáltam s botlottam sokat,

De nem szűntem dúdolni dalomat."

--------------------------------------------------------------------------


Annak ellenére hallgatok mondjuk Charliet,hogy annak idején szerepelt az oltást népszerűsítő plakátokon.S nekem ez a megmozdulása nem szimpatikus.De a zenéje szerintem jó;és ez a lényeg...

2022. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg legyünk minél többen, akiknek elég eszünk van ahhoz, hogy ne a politika határozza meg, milyen zenét hallgatunk!
2022. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Jó hát minden a pénzről szól, de azért ha a baloldaliak pénze nélkül is megvan Ákos akkor abból semmi gond nincs. Van más, nem megosztó és nem megosztásra bazírozó müvész aki még színv onalasabb és sokkal sokkal szerényebb is mint Ákos..
2022. dec. 24. 18:50
 18/22 anonim ***** válasza:
16 Nem zavar, hogy a kérdező egy troll?
2022. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Sosem szerettem ezt a megjátszós, képmutató ripacs majmot, konkrétan egyetlen száma volt, amit tudtam értékelni.
2022. dec. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Megtanultam ha a hazai közéletben a szavazvásárlás legálisan a szavazatvásárlás belefér. Akkor a trollkodás is, mivel útálom a fideszt, nem konkrétan csak orbánt hanem az egészet ahogy van és azt is amit képvisel és azt is ahogyan ezt teszik nap mint nap.
2022. dec. 25. 05:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!