Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyünk minél többen akik...

Legyünk minél többen akik INGYEN SEM hallgatnak ÁKOS-t. És még INGYEN SEM töltenek le soha semmilyen szerzeményt olyan magukat "jobboldalinak" tartó müvészektől akik ezt reklámozzák a médiában! Ez igy követhető-e ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 24. 13:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Előzmény: "Kovács Ákos: A mi koncertünkön biztosan nem lesz ukrán zászló" , ha igaz a mandiner-en fellelhető ez az interju...
2022. dec. 24. 13:58
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Én eddig se hallgattam, szóval nem lesz nehéz.
2022. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jó én bevallom, vétettem hallgattam is sőt itt-ott még találtam is fellelhetőt a nagy interneten, de a jövőben megállom ezt. nehogy már dícsérni kelljen, meert amugy zeneileg nem lenne rossz, de a nyilatkozatai miatt ott egye a fene..
2022. dec. 24. 14:00
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon edgy. Nincs is jobb, mint az ellen lázadni ami nem kötelező. :D
2022. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Én pénzért sem hallgatnám!
2022. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Fideszes vagyok, de én is utálom Ákost, főleg a műmájer konzervatív gondolatai miatt. Mondjuk ez az ukrán zászlós dolog szimpatikus, szóval kehet, hogy mégis elmegyek a koncertre.
2022. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok Ákos rajongó, de ha az lennék, akkor igenis hallgatnám a zenéjét ( pár dala azért tetszik) eljárnék a koncertjére, fizetnék is érte. Azt, hogy bejelenti, hogy a koncertjein nincs ukrán zászló, megértem, és helyeslem is. Nem való oda a politika. Nem engedi, mert nem az ukránokról szól az egész. Amúgy én nagyon sajnálom a hátköznapi ukrán embereket, mert ők szenvednek a legjobban, de nagyon ostobának kell lenned ha nem látod, hogy az egész csak egy hatalmi játék 2 nagy hatalom között. Zellert meg már én is szívesen arcon csapnám annyira irritál ( pedig én nem is politizálok) Amúgy egyre több helyen nem engedélyezik az ukrán zászlót, és azt, hogy Zeller beszédet mondjon ( legutóbb VB döntőjén nem engedték, hogy részt vegyen, beszédet mondjon, vagy zászló kint legyen)
2022. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Én az Andantéig Ákos rajongó voltam, bevallom, azt a koncertalbumot minden idők egy legjobb magyar koncertalbumának tartom, máig, de amit azóta művel, az kritikán aluli, zeneileg is egyértelmű aktuálpolitizálássá váltott, de, amit az interjúkban megenged magának sokszor....

Igy kell egy életművet eladni!

2022. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Ez a dolog pénzről is szól!

Kevés van neki?

Nem hinném.

Akkor meg miért csinálja? Mert megvették..

2022. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
Én korábban nem szerettem Ákost, de most hogy így köntörfalazás nélkül kimondja az igazságot. Nagyot emelkedett a lelkemben!👍🍊
2022. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!