Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ⚠️Ha elkezdenék beCHIPpezni...

⚠️Ha elkezdenék beCHIPpezni az embereket, kire számíthatnánk, csak Orbánra?

Figyelt kérdés

Ki az aki ezzel szembe merne szállni hatalmánál fogva? Kire szamithatnának a magyar emberek?


Pl. Politikai szervezetek, alapítványok, akadémiák, vállalkozók, pártok, politikusok, értelmiségiek közül konkrétan ki tudna harcolni ez ellen és ki lenne képes legyözni egy ilyen törekvést?



2022. dec. 26. 21:29
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
4%

Ha felmész a Walletmor (a chipes cég) insta vagy FB oldalára kb 1-2 hónapja a posztjukban már a gyerekeket is megcélozták


😡😡😡

2022. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
10%

41-es. Most vagyunk a kezdetén ennek. Nyilván a következő generáció lesz a cél, nem a mostani. Ez a generáció szép lassan kihal, a következő meg már elő lesz puhítva. A mostani felnőtt genereáció nagy része, mivel digitális analfabéta, nem is igazán érti, hogy mi zajlik körülötte, az agyuk az analóg világra van trenírozva, aszerint gondolkodik.

Ahhoz tudnám ezt hasonlítani, amikor a csernobil filmsorozatban Legasov professzor azt mondja a tárgyaláson, hogy a kocka már el volt vetve, csak a személyzet még ezt nem tudta.

2022. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
7%

“ A mostani felnőtt genereáció nagy része, mivel digitális analfabéta, nem is igazán érti, hogy mi zajlik körülötte, az agyuk az analóg világra van trenírozva, aszerint gondolkodik.”


Nem hiszem, szerintem 2026 körül elkezdődik ez, ezt megmondta Kkaus is egyik studió beszédében…


Átlagban gondoltad? Mert a nagyszüleim a gépet és az okos telefont is nagyon fainul kezelik. 😸 Már nem is nagyon szólnak, hogy ez hogy vagy miért van…

2022. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
37%

Persze, altánosságban mondom a digitális analfabétát.

Azt tudod, hogy Klaus Schwab-nak az anyukája Rothschild lány?

2022. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
62%

“ Azt tudod, hogy Klaus Schwab-nak az anyukája Rothschild lány”



Tudni nem tudom, csak hallottam. És azt te, hogy a kelet mondjuk a BRICS tagjai ugyan úgy részt veszne ebben a színjátékban a kelet-nyugati ellentét szintén színház, hogy alternatívát mutasson mindkét oldalnak?!

2022. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
31%
45-ös, azt tudtam, igen. Pl Putyin is részt vett Klaus Schwab ösztöndíjas programjában. Meg még egy csomóan. Orbán is, a 90-es években.
2022. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

11:29


A WEF meg Kínai világrendet akar…


A Harari gyereket láttad? Aki arról is nyilatkozott hogy az ember meghekkelhető állat ? 😹 Neuralink agychipjei…


Kíváncsi vagyok, hogy a szabad akarat valóban felülírható-e ha a nanobot/chip neuronokra rátelepszenek…Elég para gondolat…😬

2022. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
8%

Igen, sajnos láttam/olvastam hararit.

Na, most az emberek nagy részének ez alusapka, ez magas nekik, elképzelni sem tudják ezeket. Olyanok szoktak a legjobban ugatni, akik ezekről semmit sem tudnak, egy sort nem olvastak a könyveikből.

2022. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Orbán nagy hevesen tiltakozna, aztán közben mindent megtenne a chipelés végrehajtásban, csak brüsszelezne egyet.
2023. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Minden csapatban ott van a:

Konteós

Konteós

Konteós

Konteós


Ó jaj, egy Mi Hazánl gyűlésre jöttem.

2023. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!