Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tetszik nektek ez az Aranybull...

Tetszik nektek ez az Aranybulla-sorozat?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 28. 22:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
Az arany bula sokkal jobb!
2022. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
1%

Akinek nem tetszik, az balliberális.


Én nem vagyok az.

2022. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként szar színészi munka,történészi hibák és Rákay Kálmán
2022. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
Első gond nem ezt igerték, semmi bajom a narracios ismeretterjesztős sorozatokkal spectrum stb szoktam nezni . De nem erről volt szó másrészt úgy van összekutyulva hogy megneztem az első részt és a címen kívül nem tudtam mit néztem , szóval még ismeretterjesztőnek is szar nincs összhangban sem a cselekményekkel semmi. Az hogy szarok a színészek egy dolog de ebből egy oscar díjjas színész sem tudott volna többet kihozni. A párbeszédek összefüggéstelenek a cselekménnyel és laposak. Bszki ha már arra büszkék hogy egy milliárdból hozták ezt össze legalabb leülhettek volna forgató könyvet írni legalabb egy órát. Értem én hogy elkell lopni a lóvét de legalabb ésszel. Lehet egy bicikli utat egy milliardból építeni de attól még a bicikli út elkészül
2022. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
első részt megnéztem. kb mint egy általános iskolai oktatófilm. Witcher, Trónok harca, Barbarians, Vikings-hez képest gagyi.
2022. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
#12 nem, te igénytelen vagy
2022. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

Azt hogy trónok harca minőségűnek harangozták be szerintem épelméjű nem gondolta komolyan viszont az alap történet azaz II. András király története alapból olyan eseménydús amiről igazából gond nélkül össze lehet foglalni egy jó kis sorozatot. És még CGI és sárkánylovaglás sem kell hozzá, bár az 1 milliárd forintból nagy csata jelenetekre is futott volna gond nélkül.

Csak járni kellett volna az országot sok helyen forgatni normális párbeszédeket összehozni normális díszlettel de még a sminkest is kispórolták.

Ha jó a forgatókönyv akkor még a színészi tehetségtelenség sem feltűnő de itt még forgatókönyv is csak papírlap lehetett max.


Személy véleményem szerint maga a sorozat költsége olyan maximum 50 millió környékén mozoghatott. (statiszták,színészek, díszlet és operatőrök fizetésével és vágással stb együttvéve). A többi 950 millió meg valahol Rékalyék számláján pihenhet

2022. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%
Káráltok itt, hogy milyen sokba került ez a sorozat, de azt nem értitek meg, hogy Filip nem mászkálhat fél évesnél régebbi Mercivel. Szerintem tök jól megoldotta a feladatot, mert az aktuális Mercijének beszerzése mellett ezt a sz@rs sorozatot is le tudta nektek forgatni a ti adótokból.
2022. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%
Megy a népnevelés arra, hogy az tök rendben van, hogy a nemesek nem fizetnek adót, meg úgy általában hogy a feudalizmus az milyen cool dolog.
2022. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Celtix ***** válasza:
95%

#12:

"Akinek nem tetszik, az balliberális. Én nem vagyok az."


Vagy csak nincs ízlésficama. Esetleg sokallja a befizetett adóját szemétre dobva látni.

2023. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!