Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senkiként árnyékpuccsot...

Senkiként árnyékpuccsot szeretnék végrehajtani az árnyékkormány ellen. Ötletek, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy engem is és sok választópolgárt irritál, hogy létezik ez a csalódást keltő árnyékkormány, noha sok reményt tápláltam irántuk, amikor létrejöttek. Szóval elhatároztam, hogy árnyékpuccsot hajtok végre ellenük.

Bár én egy senki vagyok, de az az érzésem, hogy isten arra hívott el, hogy ezeket a valakiket tegyem senkivé. legalább a facebookon ne zaklathassák Miniszterelnökünk ártatlan bárányait.

Esetleg adnátok ötleteket, tanácsokat vagy valami bölcsességet, ami sikerre vezet?

Előre is köszi a válaszokat! Fideszeseket felpontozok, ellenzékieket pedig lefelé, különben meg Isten áldjon mindenkit az új évben. Főleg azokat, akik válaszolnak és segítenek!



2022. dec. 29. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet az árnyékpuccs. Hajrá!
Esélytelen megdönteni az árnyékkormány hatalmát.
Dobrevita vagyok. Éljen soká Клара Петрова Добрева
A Gyurcsány jobb vót, az nem vette fel a fizetését.
Nem félünk és nem fázunk, Orbán Viktor a királyunk!
Nekem van egy szuper ötletem, lent válaszolok.
Tanár vagyok, szóval nem kellene ezzel foglalkozni, amíg tüntetünk. Nem most van itt az ideje.
Inkább Orbánt dugnám meg, mint Varga Irént
Troll vagyok és mindenkit lepontozok. Muhahaha!
Én olyan szavazó vagyok, aki nem tudott dönteni a rengeteg válaszlehetőség közül. Ide szavazok..
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csábítsd el Gyurcsánynét, garantáltan szétesik az egész ágyékkormány.
2022. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az árnyékszéket kell először elfoglalni 🤣
2022. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Irtam ma Klára asszonynak. Ma is. De sosem válaszol. Néha rám ír, hogy akarok-e politikai aktivista lenni, de nem válaszol amikor írok neki. Nem tudom, hogy hogyan csábíthatnám el. Max egy körre elvinném, aztán jóvan az úgy. De az nem lenne túl keresztény cselekedet.

Az árnyékszéket viszont el szoktam foglalni. Ott trónolok és ülésezek minden nap. Néha nagy a nyomás rajtam és felgyülemlik bennem a feszültség. Az árnyékszék tényleg jó ötlet. köszönöm. Ígen, ez valóban bölcs tanács, hiszen ott szoktak eljutni hozzám a legnagyobb politikai hírek is. Ez a terveim szövögetésének fontos részét képezi. Mármint az árnyékszék elfoglalása úgy vélem valóban fontos cselekedet és érdemes naponta egyszer időt szánnia erre annak, aki komolyan az árnyékpuccs végrehajtását tervezi. Azt tudom, hogy a Kétfarkú kutyák megalapították az árnyékellenzéket, szerintem ők segítenének. Talán még koalícióra is lépnek velem. nagyszerű lenne egy árnyékkoalíció létrehozása a puccs után vagy közben, főleg olyan szereplőkkel, mint én és a kutyák. Így szerintem biztosítva lenne, hogy az árnyékkormány megsemmisülése után egyből betölthessem az utánuk maradt óriási hatalmi űrt. De gondolkodom még az árnyékkorrupcióban. Úgy tervezem, hogy hagyom, hogy szentek kenjenek meg ingyen és elfogadok szentektől ingyen dolgokat. például Jézus az örök életet adja ingyen. A kutyák pedig, akik az árnyékellenzéket alapították az örök életet ígérik. tehát szerintem ebből jó kis árnyékkoalíció lehetne. A zöldekkel nem tudok mit kezdeni. Az árnyékban a zöld is fekete. vagy nem,

2022. dec. 29. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Le kell árnyékolni a szobákat hozzá.
2022. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!