Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk Magyarországon az...

Árokpart kérdése:

Nálunk Magyarországon az embereknek miért nincsen igénye olyan szintű egészségügyi betegellátásra mint a fejlettebb országokban, sőt már nem is csak a fejlettebb, hanem a visegrádi országokban?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Hadd arra legyen már igényem amire nekem tetszik.
2022. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Én azt gondoltam az 50ezer covid halott után, hogy legalább ez ébresztőt fúj, hogy nagyon gáz van...de nem.

Vagy hogy minden országban volt nemzeti gyásznap, vagy az államfő bocsámatot kért a lakossagtól a helyzet miatt...

Itt meg semmi, max cinikus pökhendiség, hogy ha nem tetszik valami akk menj magán eübe.

Szóval még a tömeggyilkosság sem elég az ébresztőhöz így mentek szépen és leszavaztak a fideszre.

2022. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
Miben látod másnak a szlovák vagy belga egészségügyet mint a magyart?
2022. dec. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Valójában nálunk jobb a helyzet:


általános az orvoshiány, illetve az ápoló személyzet hiánya, és mindezt tetézi a súlyos gyógyszerhiány is


[link]


hétmillió esetet nem kezeltek még, és talán nem is tudják behozni a lemaradást.


[link]

2022. dec. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
Hogyan lehet az, hogy #bezzegnémetországban is óriási orvoshiány van?
2022. dec. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%

Nézz körül, higy a magyar embernek mire van igénye...


A magyar a világ legostobabb ösztönlénye...

Szószerint bármit meg lehet tenni vele... lásd a jelenlegi helyzetet.

2022. dec. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Van rá igény. Ezért is ígéri minden párt már húsz éve, hogy rendbe teszik az egészségügyet.



Csak ugye az osztrák szintű egészségügyi ellátás, ennek kiépítése nem olyan, hogy csak akarni kell, nem pont ezen múlik, hogy akarják vagy sem. Ez kicsit összetettebb dolog szerintem (de én sem vagyok szakértő)."


Ja, van rá igény, de mégis a közegészségügy egy katasztrófa, tehát nincs rá igazi igény. De a közegészségügy akkor is egy kalap szar volt, amikor Árokpart, a kérdés kiírója 2022 ben a fideszre voksolt, sok minden mással eggyütt egy kalap szar volt az is.

2022. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mert az elmúl 12 év intézkedései hatására egy teljesen egészséges nép lettünk.Egyszerűen szükségtelenné vált egészségügyet fejleszteni,fenntartani.


Szívesen.;)

2022. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az igény meg van, csak az erre befizetett pénzek nincsenek meg!
2023. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!