Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pénztárosok, árufeltöltők,...

Pénztárosok, árufeltöltők, üzletvezetők mennyire van abból elegetek, hogy sokan rajtatok kérik számon az áruhiányt?

Figyelt kérdés
Természetesen az ársapkás élelmiszerekre gondolok.

2022. dec. 30. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
10-es skálán úgy 15.
2022. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem meg elegem van a boltok piszkos trükkjeiből. Tessék gondoskodni elég ilyen termékről, ez jogszabályi kötelezettség is. A boltban pedig emberek dolgoznak, nem robotok, szóval ez bizony az ő felelősségük.
2022. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

#1 Legalább 15. Elképesztő, hogy hiába magyarázom meg tízszer a vásárlónak, hogy nem, a raktáron sincs, egyszerűen mem képesek megérteni. Azt hiszik, hogy direkt gyűjtögetünk, és gonosz módon elrejtjük előlük a cukrot/lisztet.


Nyilván a másik oldalt is megértem én is vagyok vásárló, és engem is zavar, hogy nincs, de tudom hogy harácsolásról (legalábbis nálunk) szó nincs, a főnök kegyetlenül harap az ilyenért, egy kolléga korábban próbálta "okosba' megoldani" és szétszedték a főnökségen.

2022. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

#2

Akik ezt szabályozzák, azokkal nem találkozol a boltokban, mert csak kb havonta járnak oda, öltönyben 🙂

2022. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
4: akkor viszont a bolt személyzetének kell jeleznie a problémát az öltönyösök felé.
2022. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
#3 És az a szomorú, hogy rajtunk, árufeltöltőkön csapódik az egész. Kis túlzással, ha azt mondja a főnök, hogy álljak fejen, akkor azt csinálom, mert még mindig jobb, mint munka nélkül éhen dögleni. Itt az északkeleti régióban meg egy nap alatt feltöltik a helyed, ha kirúgnak, úgyhogy senki nem mer (én sem) mozdulni, hogy nem jó ez, kevés a cukor, olaj, liszt...stb.
2022. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

#4 Ez elméletben nagyon jó, de


a) általában nem érdekli őket és annyival elzavarnak, hogy ők sem tudnak semmit csinálni


b) megint csak SzSzB megyéről tudok nyilatkozni, de aki meg sokáig akadékoskodik, azt kivágják, mert egy nap alatt egy tucat jelentkezőt kapnának, annyira nincs munka itt északkeleten. Nyilván ezt mindenki tudja, úgyhogy próbálja mindenki meghúzni magát, mert, ahogy az előbb írtam, még mindig jobb, mint munkanélküliként éhen halni.


Csak annyit tudok javasolni, hogy minél többet írjatok a vásárlók könyvébe, és az ügyfélszolgálatokra, hogy az irodisták is érezzék a törődést, hátha akkor lesz valami előrelépés.

2022. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Mennyire? Nagyon!


Már odáig ment a dolog, hogy az üzletvezetőnk nem egy esetben beinvitálta a háborgó vásárlót a raktárba és megmutatta neki a tej/cukor üres helyét. Mert a helyi legnagyobb FB csoportban a nagyon okosok szerint direkt nem rakjuk ki a raktárból az árut.

2022. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Lassan többet keresnek mint én, szaros nettó a 385.000 fotinttal IT területen. Azért legyen mit elviselni annyiért, amiket most ad nekik 1-1 multi.
2022. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
8: nem kellene vele seftelni!
2022. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!