Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mekkora szégyen és kire...

Ez mekkora szégyen és kire nézve?...

Figyelt kérdés

Találkoztam egy nyugaton élő ismerősömmel, beszélgettünk mindenféléről és szóba jött az itthoni helyzet, kérdeztem tőle, hogy tervezi-e, hogy haza jön-e, erre a válasz: minek? a mostani kormányotok még a bőröndömet is ellopná, már a reptéren, ha tehetné.


lefagytam , nem tudtam mit mondjak.


2022. dec. 30. 22:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Jó azért nem kell játszani a hülyét, te is tudod mi a helyzet a kormánnyal... :D
2022. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%
Az ismerősödre nézve szégyen, hogy ilyen hülye.
2022. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
27%
Nagy szégyen, mégpedig ràd nézve.
2022. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

“ lefagytam , nem tudtam mit mondjak.”


Hazamegyek, összecsomagolok, megkérdezem a többieket ki tart velem, aztán a Ferihegyi repülőtérre vezető utón könnyes szemmel mély búcsút veszek, mikor a repülő kigurul és felszállt mély levegő és az ablakból integetni

2022. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%
*úton
2022. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
16%
Az ismerősöd jó hülye. Mit képzel? majd Orbánék ott állnak a repülőtéren, és kicibálják a kezéből a táskát?
2022. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Az ismerősödnek tök igaza van. Én is mikor kérdezem a külföldön élő ismerőseimet, hogy terveznek-e haza jönni ugyanez a válasz: minek?
2022. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg ne jaszd a hülyét...

Rekord adó, rekord áfa, cserébe leepített eü, leepített oktatás, leepített szoc háló, nulla munkavállalói érdekvédelem és autokrácia.

Ezek pedig európa közepén a 21. Században szégyen hogy megtörténhet és 3 milla fatuskó örjöngve tapsol neki hogy- negyed annyi a fizum mint lehetne de jó, ha pedig megbetegszem én vagy a gyerekem és kórházba kerülök akkor 90% hogy meghalok ellátatlansàg miatt...

Szégyen!!!!

2022. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%
Viccesek ezek a Nyugaton minden jobb, Magyarországon minden rossz hozzászólások, pláne amikor ezt Magyarországról írják 0 tapasztalattal :D :D :D
2022. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%

8


Kifelejtetted a heti 10 ezer éhen haló ellenzéki szavazót. Tehát 2010 óta durván 6.240.000 ember halt éhen az országban.

Ti olyan hülyék vagytok, hogy belőletek kifutja egy teljes szilveszteri kabaré.

2022. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!