Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népességarányokat nézve a...

Népességarányokat nézve a koronavírusban elhunytak száma Magyarországon a legmagasabb, ez nem szégyen a kormányra nézve, hogy sem az egészségügyi ellátás, sem megfelelő korlátozás nem volt jelen? A nemlétező gazdaság fontosabb, mint az emberek élete?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem szégyen, milliószámra vannak, akik nem hajlandóak oltani.

Ez van, most már felesleges korlátozni, majd lesz, ami lesz. Valaki életben marad, valaki nem.

2021. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

"milliószámra vannak, akik nem hajlandóak oltani."


Jó az, 2-300ezernek is

2021. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező

Elmagyaráznád nekem hogy miképpen is felelős a kormány azért mert én túlsúlyos vagyok, asztmás, magas a vérnyomásom és így nagyon megviselt a koronavírus fertőzés pár hete, hogy azt hittem bele is halok? Vagy hogy miképpen volt felelős a kormányzat rokonom májbetegségéért és rossz egészségügyi állapotáért amit 50 évnyi dohányzással és 30 év alkoholizmussal alapozott meg, ami miatt kórházba kerülve az egészségügy ezen baját jól kezelte, első körben sikeresen felgyógyították mikor a mentő úgy vitte be, hogy majdnem belehalt, második alkalommal hónapokkal később egy újabb rosszulléténél is sikeresen kezelték, majd a harmadiknál is, csak a kórházban elkapta egy beteg ápolótól a koronavírust és az megölte?

Kíváncsian várom azt ahogy elmagyarázod, hogy ezen két konkrét esetben miképpen is felelős a kormányzat, az egészségügy és miért kellene miatta nekik szégyenkezniük.

2021. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem hunynak itt a legtöbben, csak nálunk felveszik azt is akit autó ütött el, ha utána a teszten pozitív lett. Minden halottól covid tesztet vesznek és ha egyszer pozitív volt felveszik a covid halottak listájára, hogy ezzel az elrettentő statisztikával is ösztönözzék az oltatlanokat
2021. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem koronavírusban hunyt el ennyi ember, hanem pozitív teszttel, ez azért elég nagy különbség.

A gazdaság pedig az emberek élete, csak a lezáratás káros hatásai sokszor nem olyan egyszerűen kimutathatóak, mint pl a fertőzöttek száma

2021. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Ez az emberek felelőssége, illetve leginkább felelőtlensége!!
2021. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!