Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik rész tetszett/maradt...

Melyik rész tetszett/maradt meg legjobban a legjobban a köztársasági elnök 2023-as újévi beszédéből?

Figyelt kérdés
Suzuki-gyár, a pedagógusok méltó elismerése? Petike, kisasszony? Nyilván azok között akik hallgatták/olvasták ;)

2023. jan. 1. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
"Isten csodája, hogy még áll hazánk"
2023. jan. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem, de úgy érzem ettől még nyugodtan fogok aludni.
2023. jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi fizetést kapnék mint novák akkor én is tudnék okosakat mondani hogy hogyan küzdjenek a csórók. De így csak azt tudom mondani kedves katalin hogy a főnökének és a fideszes harácsoló bandának mondja meg hogy ne lopjanak ilyen szemérmetlenül, és ha ezt megteszik akkor a haza megmenekül a legnagyobb problémájától és tud majd fejlődni.(bűnösök között cinkos aki hallgat)
2023. jan. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit is tehetne mást novák katalin minthogy biztatja a sokaságot hogy küzdjenek és dolgozzanak keményen és nehagyják el magyarországot hiszen az ő jólétét is és a fideszes banda jólétét is a sokaság biztosítja azzal hogy befizetik a keservesen megkeresett kis pénzükből az adókat. A fidesz bandának és a vezetőjének a fizetése biztosítva van, ha keveslik hopsz gondolnak egyet és megemelik maguknak, lásd orbán viktort. Ha én is így emelhetném a fizetésemet a világon semmi bajom nemlenne futná a magas gázárra a magas benzinárra a fizetős minőségi egészségügyre a gyerekemnek a legjobb magán iskolákra stb-stb. De sajnos nekünk nem adatik meg ez a nagy jótétemény hogy mi magunknak emeljük a fizetésünket, nekünk marad a gürcölés a nehéz élet és a korai halál mert kihajtjuk magunkból a belet is. Ezeket gondolja át kedves katalin amikor arra biztatja az embereket hogy küzdjenek de a kormányt nem biztatja arra hogy ne lopja az adófizetők és az EU pénzét, jobban kormányozzon és a kisembereket is vegye emberszámba.
2023. jan. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Most nem fogom leírni az egészet de nekem az egész megmaradt. Nagyon csodálatos volt, igazi remekmű :) Lehetne belőle sokat tanulni és kulturálódni. A libsikre rá is férne.
2023. jan. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hans Pötterman ***** válasza:
Én aludtam már akkor
2023. jan. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Agyzsibbasztó dolgokat nem hallgatok.
2023. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor a végén koccintott az NPC-kkel.
2023. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen, totál érdektelen mit bullshitelt össze az a dísznémber. Az egész köztársaság elnöki hivatal egy maximálisan felesleges intézmény, semmi olyat nem csinálnak ott amire az országnak szüksége lenne, de legalább jó sokba kerül az adófizetőknek.
2023. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ijeszto volt. Ha mar egy onfenyezo rendszer vezetoje es kegyeltjei is azt szajkozzak hogy baj van, ehezes jon, az mar ijeszto.
2023. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!