Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Cseh Katka (...

Szerintetek Cseh Katka ( Momentum ) és a retyerutyája, mikor fogja visszaadni azt az 5 milliárd forintnyi EU-s pénzt, amit elloptak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 13:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

De, mivel Orbán és társai bűneivel akkor sem hajlandó foglalkozni a nyomozóhatóság, ha nemcsak a lóláb lóg ki, hanem egy egész ménes.

(Lásd: Elios, Farkas Flórián, stb.)


Cseh esetében meg ki van nekik erősen adva, hogy ha csak lehetséges, találjanak valamit. Mivel talán 2,5 éve nem tudtak találni semmit, így egészen valószínű, hogy nincs is semmi.

2023. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
#10 Kádárt szerinted miért nem ítélték el annak idején hazaárulásért? Miközben másokat meg igen. Az egyik miniszterelnök volt, a többiek meg nem. :)
2023. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%
Én Medgyesit is elítéltem volna, mert ahogy kiárusította az országot a francia tőkéseknek az felért egy hazaárulással.
2023. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
35%
De a Fidesz ne fizesse vissza a közpénz billiókat, amiket lenyúlt ugye? De az ehhez képest szaros 5 milliárdon már sír a szád. xDDDDD
2023. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

Látod ez a probléma veletek. Ha csak kicsit lop valaki az belefér. De bezzeg a fideszesek sokat lopnak azokat büntessük meg.

Az ellenzéki szavazóknak 22-ben nem az volt az elvárása hogy ne lopjanak a politikusok hanem hogy kicsit kevesebbet lopjanak mert az már elfogadható.

Micsoda erkölcsi magasság.

2023. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

15: amit te mondasz, az csúsztatás és szalmabáb-érvelés.


"Ha csak kicsit lop valaki az belefér." - nem, nem fér bele. Itt pont arról van szó, hogy semmilyen lopás nem volt.


"Az ellenzéki szavazóknak 22-ben nem az volt az elvárása hogy ne lopjanak a politikusok hanem hogy kicsit kevesebbet lopjanak mert az már elfogadható." - ez nem igaz, ilyet senki nem mondott, csak te most.

A másik fél szájába adsz valamit, aztán felháborodsz.

Miközben a vezéred kirabolta az országot.

2023. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
# 16 Szerintem te a Gyurcsányra gondoltál, az rabolta ki...
2023. jan. 2. 17:24
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

16: nem, nem a Gyurcsány gyermekkori barátja lett a világ 2000. leggazdagabb embere közpénzből.

és nem az ő veje nyúlt le 15 milliárd eu-támogatást, melynek számláit nem is merték benyújtani az EU-nek, hanem inkább kifizették magyar pénzből.


nem mondtam, hogy a Gyurcsány szent! de ezeket nem ő tette.

2023. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

#16

Vissza lehet nézni a választási kampány során itt feltett kérdéseket és baloldali hozzászólásokat. Nagyon sokan mondták azt amit leírtam.

2023. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Alex Fly ***** válasza:
@8: pont emiatt nem ad már neki az EU ellopni való támogatást...
2023. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!