Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem fogadja el az...

Miért nem fogadja el az ellenzék hogy a választóknak nincs igénye a liberális politikai irányvonalra ? Miért kell állandóan az állítólagos fideszes agymosással magyarázni a választási kudarcokat ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 13:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván egyszerűbb másra kenni, mint beismerni a saját hibáikat.
2023. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
18%
Mert a liberális az olyan, hogy azt hiszi, az ő értékrendje az egyedüli igaz és helyes, és akkor is érvényre kell juttatnia, ha senki más nem kér belőle.
2023. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%
Amig nyitva vannak a határok, én elfogadom.
2023. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%
Sokszor leírták sokan a médiatúlsúlynak, a választási törvények módosításának, az uszító kampánynak a szerepét. Aki eddig nem értette meg, az ezután sem fogja. Élvezd a győzelmedet és éld a büszke életed tovább Magyarországon. Én, mint mocskos lipsi feladtam a szélmalom harcot és fülem-farkam behúzva kimenekültem a nyomorba nyugatra. Itt is annyi a benzin és a hús, mint nálatok, csak 1.400.000 nettót keresek, nem 250.000-et.
2023. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
2%
#4: Ezt nem szeretem bennetek, hogy nem értitek meg, a Nyugat nem attól gazdagabb, mert liberális.
2023. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%
#5 Pont attól liberális, hogy szabad az élet. A magyar és a globális liberális kifejezés teljesen más, úgyhogy ebbe kár belemenni.
2023. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Ha itthon 250-et kerestél akkor kint is csicska vagy és ott sem keresel 1.4 milliót.
2023. jan. 2. 13:54
 8/43 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező igazad van, de itt van tojás...
2023. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
12%

#4

Mi köze ennek a nem liberális politikához? Aki azt hiszi, hogy imitálni kell a gazdag országok viselkedését, s azzal majd mi is gazdagok leszünk, az öltözzön be arab olajsejknek s számoljon be róla, hogy mennyire működött a dolog.


A médiatúlsúly pedig azt jelenti, hogy itt nem 80% baloldali, 20% jobboldali a felosztás, mint nyugaton, hanem mondjuk 40% bal, 60% jobb? Gondolom nyugaton a másik irányú média túlsúly nem is fáj annyira.


Kettős mérce, hazudozás, az megy, más nem nagyon.

2023. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
#7 Ha ettől jobban érzed magad legyen így. 🙂 Vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy az egyik ország megbecsüli a tudást, a másik pedig az olcsó munkaerő tömegére hajt. Döntsd el, hogy te melyikben élsz. 🙃
2023. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!