Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék támogatná a...

Az ellenzék támogatná a tűzijáték teljes betiltását a kutyák miatt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem lehet tudni.
19 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Előbb megvárják, mit gondolnak Brüsszelben meg Washingtonban.
2023. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok ellenzéki, sőt! De én betiltanám az állatok védelmében.
2023. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 L.. István ***** válasza:
31%
Nem érdekelnek a kutyák, nekem már nincs, ÉN utálom, szóval igen, nem kell ehhez ellenzékinek lenni.
2023. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tiltanám be, de az államit beszüntetném, helyette fényjátékot csinálnék. Kreatívabb, szebb, nem környezetkárosító, ráadásul akár órákon át is lehet nyomni, simán lehetne az, hogy pl Augusztus 20 vagy szilveszterkor adott időtől másnap hajnalig megy. Persze kell egy nagy bemutató a fő időpontban, de aztán utána többször újranyomnák.


Aki meg házilag akar durrogtatni, tegye meg önköltségen.

2023. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Én gondolkodó és művelt polgárként támogatnám.

És igen, rendkivül súlyos büntetést irnék elő minden parasztra, aki birtokol vagy elad ilyen eszközt.

2023. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na de pont a durrogtatás a probléma.
2023. jan. 2. 19:42
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

6, igen, ha a kutáyk szempontjából nézzük, a durrogtatás a probléma.

De én nem abból a szempontból nézem. Ettől függetlenül mint írtam, megszüntetném az állami (és önkormányzati) tüzijátékozást.

2023. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7. Az kevés, sőt nem az okozza a nagyobb problémát az állatoknak.
2023. jan. 2. 19:50
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

8as, alapvetően környezetvédő vagyok, de szerintem összességében nem az évenkénti 2 alkalomnyi tüzijátékozás okozza a legnagyobb problémát az állatoknak, sokkal inkább az élőhelyük agyonszennyezése vagy felszámolása.

Persze bizonyos helyeken én is tiltanám, tájvédelmi területek közelében, stb... de a nagyvárosok közepén nyugodtan durrogtathatnak, nem ez az állatvilág legnagyobb gondja.

2023. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem. És kötelezővé tenném a fegyvertartást, a rendőrök igazoltatáskor ellenőriznék a tartalék tárak meglétét és annak hiánya esetén bírságolnának.
2023. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!