Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentum semmit nem tanult?...

A momentum semmit nem tanult? Egy olyan pártnak indult aminek elég nagy támogatója voltam 3 éven keresztül,miért van az, hogy Donáth Annán kívül nincs kompetens politikusuk? És miért amatőr kisgyerek rajtakívül mindenki ott?

Figyelt kérdés

Fekete-győr András:Az óév végét és az újév kezdetét tanyán töltöttük néhány kisgyerekes barátommal és családjaikkal. A sok gyerekezés mellett keveset politizáltunk, de azért én találtam rá időt magamban.


Miért akar egy épelméjű párt a negyedik kétharmad után is továbbmenni? Először is azért, mert nincs más választásunk. Valakiknek előbb-utóbb fel kell szabadítania Magyarországot a megosztás és a kifosztás politikája alól. Valakiknek előbb-utóbb egy tehetősebb, képzettebb, életerősebb magyarságért kell dolgoznia. Vagyis nekünk eszünk ágában sincs abbahagyni! 2023-ban is építkezünk tovább, dolgozunk keményen, és megyünk előre!


Boldogabb és sikeresebb új évet kívánok Nektek! 💜



2023. jan. 2. 20:38
 1/9 A kérdező kommentje:
A momentum egy nagy lehetőség lett volna,elcseszték. Ha sikerült volna Ferit partvonalon kívülre tolniuk akkoris fidesz 2/3 lenne,mert kompetencia hiányba szenvednek. Miért van az,hogy a 4. 2/3 után ugyanazt csinálják és semmit nem tanultak?
2023. jan. 2. 20:40
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Hogyne tanultak volna. Parlamenti párt lettek. Megvan az állami párttámogatás. Beindult a biznisz, dől a lé. Innentől kezdve szépen beállnak a sorba. Minél jobban beállnak a sorba annál kedvezőbb anyagilag.

Tudod létezik az az összeg amiért bárkinek korpásodik a haja.

2023. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Te elhiszed nekik, hogy kormányt akarnak váltani ?


Donáth maga nyilatkozta a választások előtt, h ne készüljenek az ellenzéki szavazók kormányváltásra. Azt is mnodta a Partizánban,h nem szeretne a magyar parlamentben politizálni. (Akkor jobban kapna itthon a fejére a Jurová ügy miatt, a külföldi sajtónak tett nyilatkoztai miatt). Kint amúgy is 5-6 milliót keres pusztán Orbán ekézésével.


Valójában az ellenzék nem is akar kormányozni. Nekik van a legjobb dolguk. Jó fizetés, hatalmas állami támogatás, semmi felelősség, semmi munka, csak örökké támadni kell a kormányt mindenben és kész.

2023. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

#3

Elég hülye érveket hoztál fel.


"Donáth maga nyilatkozta a választások előtt, h ne készüljenek az ellenzéki szavazók kormányváltásra."

Ez egy várható végkimenetel volt. Olyan mintha egy dolgozat után, amit nem készültél azt mondanád, hogy nem készülsz ötösre. Nem tanultál, vagyis a várható kimenetel, hogy nem kapsz ötöst.


"Azt is mnodta a Partizánban,h nem szeretne a magyar parlamentben politizálni."

Ez két okból is ostoba felvetés.

Egyrészt, a kérdés ott pont az volt, hogy ott hagyja-e az EP-t, ami szerintem komolytalan lenne.

Másrészt, ha választhatnék, akkor én is szívesebben lennék az EP-ben, mert ott 400 millió emberért dolgozhatnék és nem csak 10 millióért.


"Valójában az ellenzék nem is akar kormányozni."

Jah, tényleg jó, amikor felpofozzák meg leköpik őket az utcán, akkor gondolom majd én is megcsinálhatom veled. :)

2023. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

4, úgy látszik, neked még ezerszer butább érveket sikerült felhoznod. Várható volt a végkimenetel, azért jelenti be a kampányfinisben, hogy ne készüljenek a szavazóik kormányváltásra :)


Nevetséges. Pláne azok után, mekkora vehemenciával támadta előtte évekig a kormányt minden nemzetközi platformon. Atán amikor kormányváltás közelébe kerülhet az ő pártja is, hirtelen megfutamodik.


Az EP megbizatás 5 évre szól, a lejárata után politizálhatna itthon is. Ő elzárkózik a lehetőség elől. Tudja, hogy itthon izekre szednék a Parlamentben, csak párezer km-re Magyarországtól olyan nagy a szája.



Nekem nem tűnt fel, hogy ez a csaj 400 millió emberért dolgozna. Inkább egy megélhetési politikus, megélhetési orbánozással - már ha nulla politikai tapasztalattal , egy szimpla szociológus végzettséggel politikusnak lehet valakit tekinteni.

2023. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

#5

"Nevetséges"

Igazat mondani nevetséges? Miért nem vagy akkor fidesz szavazó? Semmi megfutamodás nem volt, ha reálisan látod a helyzeted.

Amikor a dolgozatra azt mondod előre, hogy nem lesz ötös, akkor te is megfutamodsz? Ez rettentő szánalmas és gerinctelen hozzáállás.


"Atán amikor kormányváltás közelébe kerülhet az ő pártja is, hirtelen megfutamodik."

Téveszmés vagy, ha azt hiszed, hogy bármikor is a közelébe kerülhettek volna, amiután az előválasztáson MZP nyert.

Én az ismerőseimnek ott megmondtam, hogy mi lesz az eredmény és hogy hogy fog kijönni és tökéletesen telibe találtam.


"Az EP megbizatás 5 évre szól, a lejárata után politizálhatna itthon is"

De azt érted, hoyg nem mondod semmit az EP utáni helyzetről.

A partizánban arról volt szó, hogy a momentum listáján bejutó helyen van és a kérdés az volt, hogy lemond-e az EP mandátumáról.

Igen, lehet, hogy egyszer a magyar parlamentben lesz, de a mostani ciklusról volt szó.


"Ő elzárkózik a lehetőség elől"

Nem, erről semmit nem mondott. Nem tudom, hogy miért hazudsz gerinctelenül.

Komolyan, mint egy fideszes.


"Tudja, hogy itthon izekre szednék a Parlamentben"

Mármint kik? A 60 éves nagypapák, akik aludni járnak be. Igen, azoktól én is félnék. :DDDD

Évtizedek óta nem szedtek szét senkit a magyar parlamentben, mert erre alkalmatlan emberek vannak bent.


"Nekem nem tűnt fel, hogy ez a csaj 400 millió emberért dolgozna"

Neked az se tűnt fel, hogy a jelenlegi ciklusról beszélt, amikor azt mondta, hogy nem a magyar parlamentbe ül be. Szóval te kb. azon a szinten vagy, hogy nem látod a fától az erdőt.

2023. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne hazugozz engem , mert megkereslek és nyakon váglak. Mit képzelnek itt egyesek magukról, hogy úgy ugatnak be másoknak, mintha a fenekükből rángatták volna elő őket ? A főnököddel gondolom nem mersz igy beszélni.
2023. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A gyakori tele van retardált, degenerált, kőbunkó prolikkal. Nem kell tőlük sokat várni. A topikban hazugozzák a másik kommentelőt, a való életben meg se mernek szólalni a munakhelyükön és az iskolában.
2023. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

#7

"Ne hazugozz engem , mert megkereslek és nyakon váglak."

Ha nem tetszik, akkor nem kellene hazudni. Ennyi a trükk.

Egyébként kifejezetten jó érv, hogy elkezdesz terelni, miután kiderült, hogy hazudsz megállás nélkül.


#8

"A gyakori tele van retardált, degenerált, kőbunkó prolikkal"

Mint pl. te. :)


"A topikban hazugozzák a másik kommentelőt, a való életben meg se mernek szólalni a munakhelyükön és az iskolában."

De, én az életben is elküldöm a férgeket a francba, mivel nekem van gerincem a legtöbb magyarral ellentétben.


Mondjuk amikor velem szemben állnak, akkor nem nagyon szeretnék ellentmondani nekem. :)

2023. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!