Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet úgy buktatni a...

Meg lehet úgy buktatni a Fideszt, hogy vidékre bevezetjük a kábel TV-ét?

Figyelt kérdés

Olvasgattam az ellenzéki értelmiség érveit, miszerint "lehetetlen leváltani a fideszt, mert csak a köztévé jut el oda". Én nem voltam vidéken, csak nagy ritán látogatok el hazai prominens turisztikai helyekre, így nincs releváns fogalmam hogyan élhetnek ott a "parasztok". Gondolom földművelő munkák vannak ott, így mindenki kétkezi munkás jó értelemben vett paraszt.


Ha valóban az a kormányváltás gátja, hogy ott nincsen net, kábel TV és ebben különböznek tőlünk Budapestiektől, akkor be kell vezetni oda ennyire egyszerű. Soros Györgyék elég sok pénzt adnak ennek az ellenzéknek már 2010 óta - ahogy maga MZP ismerte el - miért nem releváns dolgokba költenek akkor?


Ha bevezetnénk vidékre a kábel TV-ét, akkor az emberek az ATV-ét, az RTL híradót is tudnák fogni. Mindjárt más lenne a "parasztok" életfelfogása Magyarországon végbemenő folyamatokról. Nemde?



2023. jan. 4. 17:19
A kérdező szavazást indított:
igen. Ezt kellene tenni
igen, de nincsen pénz rá
talán. Nem csak ettől függ beírom mitől....
nem. Csak rosszabb lenne, mert meglátnák mennyire "kompetens" az ellenzék
19 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

"nem. Csak rosszabb lenne, mert meglátnák mennyire "kompetens" az ellenzék"

:DDD

2023. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk még a kisbíró dobolja ki a híreket, amíg őt le nem fizeti Soros, nem lesz itt semmi...
2023. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1, a szavazásnál minden véleményt próbáltam lefedni
2023. jan. 4. 17:22
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Ez a szövege az ellenzéknek csak azt bizonyítja, hogy fogalma sincs a vidékről és nem is érdekli.
2023. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

A kábeltévétől nem lesz több pénzük az igazi vidékieknek.

Sőt, ma Magyarországon talán az egyik legjobb az Úniós netes lefedettség. Mindenki zsebébe legalább ott van az okostelefon, aki akar hozzájut a hirekhez, nem ez a gond...

Az a gond, hogy az ottani földesúri rendszerrel kellene kezdeni valamit, mert az egyszeri melós nem tud máshová menni, csak a helyi Lőrinc gyárába, cégébe, üzemébe, földjére dolgozni.

2023. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én ezt olvastam mindenhol, hogy "LEHETETLEN(sic!) leváltani a fideszt, mert csak a kormánymédia jut el oda...."
2023. jan. 4. 17:27
 7/25 A kérdező kommentje:
Sőt! Maga Márki-Zaj Péter is ezt nyilatkozta a vereség napján, hogy ebből nem is lehetett többet kihozni. Noha korábban még az életét is feltette a győzelemre, annyira biztos volt benne
2023. jan. 4. 17:28
 8/25 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
68%

Ez a média túlsuly egy mitosz.


[link]


Egészen mások az indokok.


Az meg nevetséges hogy vidéken nem tudnak jól tájékozodni az emberek, én is vidéki vagyok.


Max nem akarnak.

2023. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Van vidéken kábel tévé, valami mást találj ki :D
2023. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Internet is van vidéken. És nem csak öregek élnek ott. A saját gőgje miatt veszít az ellenzék.
2023. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!