Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Oroszország...

Magyarország Oroszország mellett van a háborúban, annak ellenére, hogy uniós és főleg NATO tag?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan teheti meg következmények nélkül?

2023. jan. 5. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Hogy teheti meg hogy az EU alapítói nem gondoltak rá hogy egy ilyen posztkomcsi diktatúra alakulhat ki egy EU-ba lépett országban
2023. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Természetesen. Úgy, hogy a szovjetek édestestvéreink a NATO-hoz meg pont semmi közünk nincs.
2023. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha jól tudom a Nato egy védelmi szövetség amelynek az a lényege hogy ha egy tagot támadás ér a többiek segítenek. Melyik Nato országot ért támadás ?

Ukrajna nem Nato tag. Akkor Nato szempontból mi közünk van az Ukrán háborúhoz.

Mint EU tag miért nem lehet annyi szuverenításunk hogy eldönthessük milyen eszközökkel, milyen mértékben tudjuk segíteni az ukránokat. A többi EU tag sem egyenlő mértékben küld segítséget.

2023. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Nincs Oroszország mellett. Semleges. Sőt, humanitárius segítséget éppen Ukrajnának nyújt.
2023. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
elítéljük oroszországot, befogadjuk az ukrán menekülteket, kölcsönt adunk ukrajnának, oroszországot szankciónáljuk, mégis ki olyan h.lye hogy azt hiszi hogy oroszok mellett vagyunk? majd ha 2 ember összeverekszik legyen A és B személy, A személlyel soha többet nem megyek sehová és megszakítom a barátságomat vele, B személyt segítem adok neki csokit meg meglepetést, majd azt vágják hozzám hogy A személy mellett vagyok... ez kb ekkora f.szság! aki ért 1 kicsit is a politikához az nem tudja őszintén elmondani hogy támogatjuk oroszországot, se azt hogy függetlenek vagyunk, csak azt hogy támogatjuk ukrajnát
2023. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

"elítéljük oroszországot, befogadjuk az ukrán menekülteket, kölcsönt adunk ukrajnának, oroszországot szankciónáljuk"


Én nem.

2023. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem Magyarország van Oroszország mellett, Orbán van Putyin mellett a 2009-es személyes találkozójuk óta, csináljon az utóbbi bármit. De lettem volna legyecske a falon, most én lennék az ország leggazdagabb embere.
2023. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

#6

az ország igen

2023. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Politikailag nem, csak a jobboldaliakat orientálják Putyin lábához az itthoni kommunikációjukkal. Kedvencem az volt, amikor a háborús tudósítás alatt a Beles Bende elszólta magát, hogy: "Jó lenne...legalábbis az orosz csapatok szerint jó lenne, ha ők birtokolnák." XD


[link]

2023. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Mert az szeretnénk végre nem EU, NATO tagok lennénk, hanem szabad független országként az Orosz Föderáció részeként.
2023. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!