Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy...

Egyetértesz azzal, hogy Magyarországon kezd olyan lenni az élet a dolgozó lakosság számára, mint Oroszországban?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdés alatt találtam ezt, ami azzal foglalkozott, hogy miért menekülnek Oroszországból az emberek és milyen a lakosság élete Oroszországban:


"- az átlag ember csak és kizárólag saját magával törődik, és elégedettséggel tölti el, ha másnak még rosszabb a helyzete. Ez olyan szinten bele van égve a társadalomba, hogy konkrétan halálra is verhetnek téged az utcán fényes nappal mindenki szeme láttára, 100-ból 99 ember vagy elsétál melletted, mintha mi sem történt volna, vagy előveszi a telefonját, lefilmezi az "akciót" aztán baxa fel a netre röhögés tárgyaként"

Ez még a fővárosban is így van, ha valakit megvernek, a tömeg csak végignézi, levideózza, ez az eset néhány hónapja történt: [link]


"- a boltokban az orosz és belorusz termékek 90%-a pofátlanul rossz és silány minőségű, egyedül az alkoholos italoknál figyelnek oda nagyon a minőségre, amie enyhén szólva is szomorú"

A magyar boltokban a termékek nagy része silány minőségű és emellett az ukrán háború óta már pofátlanul drága is, a jó minőségű termékeket csak a milliomosok engedhetik meg maguknak. A 800 forintos kenyér nem csak drága de a minősége szörnyű is, ennél olcsóbban 1 kiló kenyeret sehol se kapni az országban.


"- a dolgozóknak kvázi nincsenek jogaik, ami van, az mind a munkáltatónak kedvez"

Tavaly év végén ismét tovább csorbította a kormány a dolgozók jogait, már szabadságot se vehetünk ki akkor, amikor szeretnénk: [link]



2023. jan. 5. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem, én nem panaszkodom a bolti ellátásra, eddig is mindig a munkáltatómtól kértem ki a szabadságot, az emberek meg minden nagyvárosban közönyösek, tanulmányozd New Yorkot...
2023. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Csodálkozol?

Orbánnak Oroszország egy példakép.

2023. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Éljen Putyin hála istennek igen,éljen Putyin!
2023. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Engem még nem vittek ki a frontra meghalni.
2023. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
4) az ottani dolgozó lakosságot sem.
2023. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Csak 100.000-ret eddig. De Putyin mondta, hogy lehet többet küld, mert balfaszkodnak, azt nem halad a dicső invázió.
2023. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már van 2011 óta....
2023. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jpeacefuler ***** válasza:
53%
Én nem hinném hogy hasonló lenne a helyzet Oroszországhoz. Ha azt mondanánk, hogy Afganisztán és Pakisztán között sok a hasonlóság, akkor az még hihetőbb lenne, vagy reális. Az ilyen jellegű kérdésekre hamarabb találsz szintén kormányellenes kommenteket, mint visszaigazolást az Oroszországgal kapcsolatos feltételezésedre. Gondolom amúgy is nagyobb a politikai hátszele az irományodnak, mint egy egyszerű gazdasági, vagy kultúrális érdeklődés.
2023. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!