Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Annyiban hagynád ezt, vagy a...

Annyiban hagynád ezt, vagy a mai oktatáspolitikai helyzetben már bármit meg lehet tenni?

Figyelt kérdés
Húgom 27 éves, gimiben tanít. Nagyon pofátlanok a diákjai, az egyik múltkor beszólt neki, hogy "a szüleim tartják el az adójukból". A húgom ezt annyiban hagyta, nekem is csak pár napja mesélte el. Szerintem ezért simán ki kéne vágni azt a kis taknyot az iskolából. Ráadásul névtelen profilról kapott már korábban gúnyolódó üzentet, hogy szaros tanár 200-ért dolgozik. Szerintem ugyanaz a kölyök, de nem lehet bizonyítani.

2023. jan. 5. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki üzent, azt le lehet tiltani.

De ennyiért senkit se vágnak ki az iskolából, hiába jelenti az igazgatónak.

2023. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

A szülei pont nem tartják el adójukból mert ennyi fizetés nem számít eltartásnak.


Ezenfelül akkor mi van ha az adójukból a tanárokat is fizetni kéne?

Nem értem ezzel mit akart elérni a gyerek?

2023. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem ezzel mit akart elérni a gyerek.*
2023. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy tanárnak legyen annyi esze, hogy elengedi az ilyen hülyegyerekeket.
2023. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Szomorú, kivágni nem lehet…de feleltetném párszor az tuti…


Felelés…Na ki akar ma felelni? Sokan jelentkeznek…Ok, ok látom várjunk kit válasszak?🤔 Ja, igen…


Ez biztos egy fidesz értelmiségi kölyke 😂. Még a végé a Fidelitasban lesz…

2023. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Akik a tanárok béremeléséért küzdenek a politikában, azok találták ki, hogy a neveletlen kölykökhöz tilos hozzászólni, hozzányúlni, mert az ilyen kis ganéknak jogaik vannak. Élvezzék ki a "jótevőik2 által teremtett helyzetet.
2023. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
6-os Ezek nem neveletlenek, hanem a fideszes szüleik uszítják őket. Tipikus aljas fidesz módszer...
2023. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

7

Ne foglalkozz politikával, mert tévképzeteid vannak.

2023. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha minden tizenéves kis sz*ost kirúgnánk azért, mert butaságokat beszél, nem lenne aki iskolába járna.
2023. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arról van szó, hogy buták, hanem tiszteletlenek és pofátlanok. Amikor én voltam diák, akkor a bukottak is tudták, hogy órán kuss van.
2023. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!