Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak még itt olyan (volt)...

Vannak még itt olyan (volt) Fidesz szavazók, akik bíznak benne, hogy néhány éven belül ismét normális áron lehet majd a boltokban kapni az élelmiszert?

Figyelt kérdés

Ami most van, az elkeserítő, a nem hatósági áras termékek már megfizethetetlenül drágák kezdenek lenni a boltokban.

Én azért szavaztam a Fideszre, mert bíztam benne, hogy stabil marad a magyar gazdaság és kiszámítható lesz az élete a középosztálynak továbbra is. De ehelyett lecsúszott a középosztály életszínvonala jelentősen, nekünk a családban 2 autóból egyet el kellett adni, a fizetésünk jelentős részét a rezsi és az élelmiszer eltünteti, a gyerekvállalásba ezek után bármilyen támogatást adnak, nem fogunk belekezdeni, az csak több kiadást okozna.


Pont azért szavaztam a Fideszre nehezen tavaly, mert attól féltem, az ellenzék hatalomra kerülésével fognak ezek a dolgok bekövetkezni.



2023. jan. 7. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Kire fogsz szavazni? Ezután olyan kíváncsi vagyok.
2023. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

"nekünk a családban 2 autóból egyet el kellett adni"

Akkor azért olyan nagy baj még most sincs...

Hány személyes a családotok, hogy két autót is fenntartottatok? Nettó fölösleges környezetterhelés.

2023. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem voltál te fideszes soha.
2023. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Kinek mint intézett brüsszel. Az eu-nak el kéne engedni a szankciókat. Már a kidőlledtszemű verhofstatt is elmondta hogy értékük 0
2023. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

'Kire fogsz szavazni? Ezután olyan kíváncsi vagyok.'

Teljesen mindegy, aki a legerősebb lesz az ellenzékben és nem lesz EU ellenes, arra szavazok. Azért szavaztam nehezen a Fideszre mert együgyű az EU ellenes kampánya és kiborított sokszor. 2010 óta minden évben nőtt a fizetésem és egyre több maradt a zsebemben, a párommal össze tudtunk költözni és lett hitelből közös házunk is, így emiatt mindig a Fideszre szavaztam. Tavaly minimális fizetésemelést kaptam, messziről járok be dolgozni és a gázolaj közel 800 forintos ára nagy pofon lesz nekem idén anyagilag.

2023. jan. 7. 19:06
 6/19 A kérdező kommentje:

'Hány személyes a családotok, hogy két autót is fenntartottatok? Nettó fölösleges környezetterhelés.'

Ketten vagyunk még. Páromnak van home office sokszor és van ideje bevásárolni olyankor, pár éve vettünk közösen egy egyszerű autót amivel intézheti a dolgait, amikor én dolgozom és nincs autó otthon. Gondoltunk arra, hogy azzal majd tudja óvodába és iskolába is vinni majd a gyereket, ha lesz. 30 év felett vagyunk mindketten néhány évvel, az szja kedvezményről lemaradt a párom sajnos.

2023. jan. 7. 19:13
 7/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
76%
Én.
2023. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Most is normális áron van.
2023. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Bízom benne , ez szerintem leginkább a háború függvénye, ha vége lenne és nem lenne másik háború talán jól is alakulhatnának a dolgok.
2023. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
#5: Tehát 2010. óta mindig jól jártál a Fidesszel, csak a jelenlegi drágulások (ami nem a kormány bűne) miatt bizonytalanodtál el és rögtön át akarsz szavazni az ellenzékre. Tedd fel magadnak a kérdést: az ellenzékkel jártál már jól valaha? :)
2023. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!