Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a baloldal képes volt ezt a kampányát is elbénázni?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 9. 14:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Ismét hétfő, ismét kiadta az ukázt a pártiroda?😂🤡
2023. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Hát az biztos, hogy a 2022 es ellenzéki kampány, Gyurcsánnyal, MZP vel, Jakabbal, Karácsonnyal egy enyhén szólva is gyatra kampány volt....ez tuti!
2023. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem bénázata el, csak kevesebben szavaztak rájuk.
2023. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan nem értem hogy mi a faxért foglalkozik minden fideszes a baloldallal:)))) Olyan szánalmas...Úgy se rúgnak labdába mert minden úgy van intézve tehát nem értem hogy akkor ez miért téma nálatok?Rendeleti kormányzás van abszolút teljhatalommal folyamatos veszélyhelyzettel XD

Nyugodj meg marad az imádott döbrögid és lesz csok is még habár ki tudja...

Sok ígéret nem úgy alakult persze nem az ő hibájukból mivel sosem hibásak semmiben:D Na a lényeg hogy marad sokáig a banda nyugi nem kell félni:)))

2023. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
Szánalmasak.
2023. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 DK-s ***** válasza:
74%

Ha már kérdezed, akkor elmondom:


Mindig is tudtam hogy MZP egy idióta, de ez az eset különösen dühít.


Korábban már én magam is felvetettem ezt a WC-papíros ötletet mert én is hasznos módszernek gondolom bizonyos szempontokból, csak én Orbán, és a kormány tagjainak FÉNYKÉPÉT raktam volna rá.


MZP és társai tényleg képesek voltak mindent elbaxni.

2023. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
De miért téma ez?Úgy sem nyerhet más a fideszen kívül:)))Örüljön a sok birka:DDD Ez szánalmasabb minden másnál szerintem...
2023. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"mi a faxért foglalkozik minden fideszes a baloldallal"


Én csak azt nem értem, hogy ilyenek után hogy tudja még valaki komolyan venni a baloldalt? Mikor ők sem veszik magukat komolyan?

2023. jan. 9. 14:38
 9/26 A kérdező kommentje:
S hogy mégis miért foglalkozunk velük? Mert ebben az esetben még csak a rájuk jellemző korrupció sem volt, de ezt is képesek voltak elbaltázni. Akkor mást is el tudnának...
2023. jan. 9. 14:40
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Ki veszi komolyan?Egykutya teljesen mindegy nem veszed észre?Mindegyik hazudik ennyi a közös pont.Maradnak a kedvenceid nyugalom:D
2023. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!