Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Velemenyetek szerint az ATV...

Velemenyetek szerint az ATV szerkesztő-riportere, Kálman Olga mennyire targyilagos a műsoraban? /Egyenes beszed/

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Csinos kiscsaj. Megugranám.
2010. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Rendkívül értelmes, határozott és korrekt nő. Nem utolsó sorban jól is néz ki. Szeretem a műsorait.
2010. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
sunáznám...szerintem okos, tárgyilagos.
2010. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Már sokszor elgondolkodtam azon, hogy bármely műsor műsorvezetője, akármelyik Tv-s csatornánál mennyire lehet tárgyilagos, független és maximálisan igazság követő, ha az adott csatornától kapja a fizetését?

Csinos hölgy és okos is. Persze, hogy nem az egyszemű anyókát fogják betenni egy ilyen műsorba. Több féle csatornát, netet, hírforrást kell megnézni és jobban körvonalazódhat a tárgyilagosság-hoz való közelítés.

2010. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Értelmes nő, azt szeretem benne a legjobban, hogy ha valaki nem a kérdésére válaszol, akkor mondja hogy: "Rendben van, de válaszolna a kérdésemre is!" Sok mellé beszélő politikust beégeti.
2010. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Kálmán Olga annyira tárgyilagos, mint, ha Gyurcsány Ferenc saját magát kérdezné. Semennyire!


De magának az ATV-nek is súlyosan baloldali kötődése van, tehát nem is nagyon lehet elvárni a tárgyilagosságot.

2010. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Én csipázom Olgát,csak nagyon balra húz és nem pártatlan...

Mondjuk ezen nem is csodálkozom,mert ugye az ATV-ben vezet műsort!

2010. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem okos. Elfogult balos pribék.
2010. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én atóta nezem az ATV-t mióta a TV2 az esti tenyekben nem közöl napi politikai híreket,csak a "Kék fényt"adja szakadatlanul,kb 3 hónapja.Viszon ennel a műsornal a műsorvezető kemenyen rakerdez az eppen ott levő alanyra politikai hovatartozas nelkül.Nincs mellébeszelés!Következetes a műsorvezető,elvezet hallgatni.
2010. okt. 2. 21:08
 10/10 doboszoli ***** válasza:
67%

Szeretem a stílusát, párttól függetlenül.

Tájékozott, naprakész,jól kommunikál.

Kézben tartja a beszélgetést, de engedi beszélni az interjúalanyt, ha kell sarokba szorítja.

Teszi mindezt kultúráltan, nem bunkón.

Egy-két vendége ugye "sírva" kirohant a stúdióból, amikor nem engedte mellébeszélni, ez különösen tetszett.

Soha nem beszél egyszerre a vendéggel, amitől másoknál

agymenést kapok.

Kb. ennyi. Ja, az, hogy mellette morfológiailag is nagyon rendben van, hab a tortán.

2010. okt. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!