Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy kititlották a fideszmaffia által leuralt magyar egyetemeket az Erasmus+ programból?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 9. 23:09
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
83%
A TSZ is így müködött nem? központosítottak mindent ahogy kell. A KESMA KEKVA és társai miatt gondolom. Azt azért nem igazán értem mire fel lettek ezek közép-európainak elnevezve? Mintha az egész térség hozzánk tartozna, vagy mi irányítanánk...
2023. jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 Waff ***** válasza:
23%
Sokaknak szúrja szemét Orbán és a fidesz sikere. Valahogy meg kell fúrni. Ha kommunista-baloldali kormány lenne, az ég világon semmi kritika nem érkezne Brüsszelből, sőt díjakat nyernének az Eu-tól.
2023. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
81%

#32 komcsi, (szél)baloldali kormány van, lásd állami árszabás, minden független dolog pártállami megszállása, központosítás, központi fake news propaganda, szovjetúnióval való csókolózás, hanyatló nyugatozás, lassan minden A PÁRT kezébe kerül, rendeleti kormányzás, a kormányt komcsi ex-MSZMP, KISZ funkcionáriusok alkotják, és még az ügynökaktákazt is rejtegetik.


Az EU-nak épp a komcsi, (szél)balos antidemokratikus kormány a baja.

2023. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
82%

32:


“Sokaknak szúrja szemét Orbán és a fidesz sikere”


Igen, mert egy normális kormánynak nem Orbán és a Fidesz sikeréért kellene dolgoznia, hanem az ország sikeréért. Azt csak az agymosott fideszjobbágy éli meg úgy, hogy a NER oligarcha yachtozása az ő yachtozása is.

2023. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 Waff ***** válasza:
23%

Ha ennyire rinyálnak a liberál-komcsik az csak azt jelenti hogy Orbánék valamit rohadtul jól csinálnak!

Hajrá Fidesz,hajrá Viktor!

2023. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 Waff ***** válasza:
23%
33@: ", a kormányt komcsi ex-MSZMP, KISZ funkcionáriusok alkotják..." hmmmm....Orbán, Szijjártó, Varga, Orbán Balázs, Kocsis Máté stb kisz funkcionáriusok voltak....érdekes...én úgy tudom hogy az ellenzék vezére Gyurcsány Fletó volt az MSZMP egyik legnagyobb funkcionáriusa....méghozzá a KISZ elnöke....de akkor lehet tévedtem... :)
2023. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
9%

#36 Hagyd rá! Az egyik ilyen hülye képes volt leírni azt is, hogy az összes fidesz tag kiszes meg mszmp-s volt, és azt sem éri fel ésszel, hogy 2023-ban ez csak úgy lenne lehetséges ha a legfiatalabb fidesz tag is elmúlt már 50 éves.

Lazán leszavaz azokra akinek az első miniszterelnöke Horn, egy pufajkás komcsi volt, aki "56-ban lőtt a forradalmárokra, a második miniszterelnökük Medgyessy volt, egy II/III-as ügynöke az állampártnak, a harmadik meg gyurcsány - aki most is vezeti a csapatot - aki pedig az országos KISZ egyik vezetője volt, aki személyesen mentette át (lopta el) a KISZ vagyonát a DEMISZ-be, aztán a rendszerváltással szépen az elvtársi zsebekbe. :)

2023. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
2023. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy elfogadhatatlan döntés. Ebből a programból speciel nem maguk az egyetemek, hanem a konkrét oktatók és hallgatók kaptak támogatást. Tőlük veszi most el ezt a lehetőséget az EU, nem a fideszes bagázstól.
2023. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 Waff ***** válasza:
11%

37@: tudom, ismerem én ezeket a szellemi világítótornyokat, engem szórakoztat az a sok epeömlés amiket az ilyenek produkálnak :) vergődnek, kínlódnak....és nem veszik észre hogy saját magukat stuffolják a tömény hülyeségekkel. Az ilyeneknek pl a 2006-os öszödi böszmeség , amikor egy az egyben el lett mondva hogy átverték az egész országot, hazudtak reggel délben este, meg úgy amblokk mindig, stb stb, na az ilyeneknek az is "szenvedélyes igazság beszéd" volt....végülis akkor az egyszer tényleg igazat mondott Fletójuk....

Az ilyenek harsogták habzó szájjal hogy pl a rezsicsökkentés kamu, meg átverés, aztán mikor egy részét eltörölték akkor meg azért visítottak. De előtte még átverésnek kiáltották ki....szóval lehetne sorolni, én mindig jókat mosolygok rajtuk :)

2023. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!