Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon miért hergelik...

Ezen az oldalon miért hergelik a népet azzal, hogy drágaság van a boltokban és rossz dolog bevásárolni?

Figyelt kérdés

Infláció van, ez tény, de ennek ellenére sokan szeretnek bevásárolni és a helyén kezelik a helyzetet.


Az utóbbi időben sokat nézek TV-t, és belefuttoam a Penny reklámokba. A vásárlók elégedettek az árakkal, de van aki az akciókkal, van aki a pontgyűjtési rendszerrel elégedett. Mindenki boldog volt, többen is kiemelték, hogy elégedettek az árakkal.


Egyik vásárló elmondta, hogy szereti, hogyha akciós terméket vásárol, mert akkor olcsóbban vesz, tehát pénzt takarít meg, teljesen igaza van.


Nagyon tetszik ez a pozitív attitűd, szemben azzal, amit a fideszt szidó balliberálisok képviselnek.



2023. jan. 8. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
szeretem az ispánomat
2023. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is tökéletes minden. Nincs itt semmi gond, csak így tovább. Sajnos rákényszerültem, hogy külföldön dolgozzak, és innen nézve tényleg semmi gond otthon. De a leépített egészségügy ami miatt magánrendelőbe kellett járni, az elvitte a otthon megkeresett pénz teljes egészét, rákényszerített a külföldi munkára. Lassan talán eljön az idő, mikor felébrednek magyarorszàgon, de ha megtörtènik, akkor jön utána a hét szűk esztendő. Ha meg nem, akkor kicsit később egy államcsőd formájában annàl is rosszabb lesz.
2023. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Akkor higgyük azt, hogy minden szupcsi. Rendcsi?:

https://www.youtube.com/watch?v=-2HtsiFJxFQ

2023. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert drágaság van és rossz bevásárolni IQ bajnok azért, eddig 26 ezer forintot fizettem átlagban egy havi bevásárlásra edzés mellett, most ez 40 ezer és ha kicsit elengedem magam értsd veszek marha húst is vagy netán lazacot vagy másfajta halat, esetleg sajtot ami borzalmas luxus terméknek számít irónia off, akkor 50 ezer forint is lehet. Ha szerinted ez normális és rendben van akkor neked azokkal a kerekekkel vannak bizonyos problémák, és ezt nem rosszból írom.
2023. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Sőt, a VB döntőt is megnyertük!
2023. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2023. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Tiszta hülyék ezek a provokátorok.


Sima matek. KSH meg segít

Vegyük példának a 2006 os elhibázott országvezetést.(forrás KSH)

110 900 huf volt NETTÓ! átlagbér most meg ugye NETTÓ! 268 400 huf



110 900 forint legyen mondjuk tojás. 5040 darabot jelentett.

268 400 forint 5834 darab, bár rohadt érdekes hogy számolnak 46 forinntal jelenleg hiszen kommunista hatósági ár van rajta 73,2 forint darab áron mert bőven többe kerül. ( 3666 darab hatósági áras jönne ki belőle ha nem hazudna ennyit a KSH)


Ebből is látszik hogy fényességes vezérünknek hála sokkal többet keresünk!!! Igaz annál többet romlott a forint tehát?

Ön rosszabbul él mint 4 éve? (valahogy elkopott ez a propaganda szöveg)

A kommunisták már meg se merik kérdezni a szép narancsos padsoraikba :)

2023. jan. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Tavaly decemberben néztem utoljára, azóta nem mertem, több mint 4000 ft volt a trapista sajt kilója. Én inkább úgy mondanám a sok hülye reklámmal szemben, hogy k**va drága. De minden rendben van, lényeg hogy vannak vármegyéink.
2023. jan. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez a baj kérdező, hogy a TV-t nézed, és nem a valóságot. Szerintem nyugodtan mondhatom, hogy egy médiaagymosott troll vagy.
2023. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Mert drágaság van és rossz bevásárolni IQ bajnok azért, eddig 26 ezer forintot fizettem átlagban egy havi bevásárlásra edzés mellett, most ez 40 ezer és ha kicsit elengedem magam értsd veszek marha húst is vagy netán lazacot vagy másfajta halat, esetleg sajtot ami borzalmas luxus terméknek számít irónia off, akkor 50 ezer forint is lehet. Ha szerinted ez normális és rendben van akkor neked azokkal a kerekekkel vannak bizonyos problémák, és ezt nem rosszból írom."


Én amikor legutoljára boltban jártam, bolgod embereket láttam magam körül.


boldog*

2023. jan. 9. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!