Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kapitalizmus "elnyomottjai"...

A kapitalizmus "elnyomottjai" ma a legnagyobb fideszesek?

Figyelt kérdés
Sok fideszestől hallottam már, hogy a kapitalizmus mennyire rossz, mert bezzeg aKádár rendszerben mindenkinek volt munkája,stb.. De nem lehet, hogy valójában a szabad piaci verseny az ő bajuk? Hogy valamit fejlődni is kellene, hogy versenyképesek maradhassanak a munkaerőpiacon és ez nekik nem tetszik?

2023. jan. 10. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez hülyeség, bocs.

Én rengeteg fideszest ismerek, mivel 30 éve Fidesz szavazó vagyok.

Teljesen vegyes a kép, nincs ilyen egyértelmű " rassz" a szavazóbázisban. Pont attól erős a fidesz, hogy mindenféle nezetű, végzettségű, korú szavazóból áll a bázisa.

2023. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a kapitalizmus elnyomottja, viszont abnormálisnak tartom a mai globálkapitalizmust, a multikat, és az egész rendszer működését.
2023. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A kapitalizmus "elnyomottjai" ?


OV az olcsó magyar munkaerőre építi a politikáját meg hogy MO egy összeszerelő ország legyen. Nem a kapitalizmus nyomja el az országot hanem a Felcsúti agyagedény és a bandája.


"Pont attól erős a Fidesz, hogy mindenféle nézetű, végzettségű, korú szavazóból áll a bázisa."


"Aha" nézd meg még egyszer a mai 40 alatti korosztályt. Szerintem ez az álláspont erősen vitatható.

Lásd a még most is zajló diáktüntetések.

2023. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleve nem minden munkahely piaci alapon működik.Tanárok,ápolók, mentősök stb... ezekből akkora hiány van, mégse fizetik meg őket.
2023. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!