Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem fogja be az...

Orbán miért nem fogja be az orrát és legalizálja végre a melegházasságot meg a drogot, hogy megkapjuk az EU-s meg amerikai támogatásokat, és emelkedjen az ország renoméja?

Figyelt kérdés

Géza Fejedelem annó befogta az orrát és felvette a kereszténységet, mert akkoriban ez kellett ahhoz, hogy a Nyugat felnézzen ránk és támogasson minket.


Most más szelek fújnak, most akkor fogadnak el, ha füvezel meg imádod a melegeket.


Orbán miért Koppánykodik és nem teszi ezt meg az ország jövője érdekében?



2023. jan. 11. 01:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9%
#10: Számtalanszor előadott hazugság, valójában hetero párok is sokáig várnak gyerekre, mert nincs "elég". Aki nem került szülőhöz, arról nem mondtak le a szülei, tehát nem lehet örökbe adni. Mindig ugyanazokat a hazugságokat adjátok elő. Unalmas már.
2023. jan. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Mert orbán inkább uralkodik egy éhező népen minthogy szavazatokat veszítsen. Ez egy beteg ember.
2023. jan. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%

Melegházasságot nem támogatom pedig nem vagyok falusi szűklátókörű jobber.


A drogot igen de csakis a vadkendert és legyen megszabva, hogy milyen mennyiségben lehet birtokolni, illetve használat után legyen tilos a jármű vezetés és minden olyan dolog ami az alkohol mellett is tilos.


Az, hogy valaki otthon elszív egyet-kettőt abban semmi veszély nincs és nem lesz hülye se tőle.

2023. jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10%
#14: Hát, én a hátam közepére se kívánom a melegházasságot, de ha annak legalizálása és a fű vagy más drogok legalizálása között kéne választanom, akkor még mindig inkább a melegházasság.
2023. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%

#4 "Most létszi nézz is utána hogy a bejegyzett élettársi kapcsolat jogilag annyit ér mintha ráírom egy cetlire tartozol nekem 5 millió forinttal."

ÉN utána néztem mielőtt leírtam róla az állításomat, TE viszont soha el sem olvastad a róla szóló törvényt. Annak szövegében ugyanis szó szerint van benne hogy a házassággal megegyező jogokat biztosít a pár tagjainak.

Megmutattad hogy ilyen könnyen ellenőrizhető dologban is gátlástalanul, ostobán hazudsz - meg hogy mocsok is vagy ahogy ezt a hazugságodat tolod itt.

[link]

"3. § (1) Ha e törvény eltérően nem rendelkezik, vagy e törvény a rendelkezés alkalmazását nem zárja ki, megfelelően alkalmazni kell

a) a házasságra vonatkozó szabályokat a bejegyzett élettársi kapcsolatra,"

2023. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

#11 de, van elég gyerek, túl sok is, így a legtöbb állami gondozásban nől fel.

Bürokrácia annyira bonyolult és hosszú hogy azért tart évekig mire egy hetero pár gyereket kap...

2023. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%

16# Nem túl sok a gyerek hanem kevés a pénz. 220 ezres fizuból hogy nevelsz gyereket albérletben?


Szánalmas szar ez az ország, az a helyzet.

2023. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
2%

#16 "de, van elég gyerek, túl sok is, így a legtöbb állami gondozásban nől fel."

Vagyis fogalmad sincsen arról mi is van a valóságban.

Akkor meg minek írogatsz róla?

2023. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%

#18 nem vagyok én fideszes hogy ilyet csináljak. Ismerek is állami gondozottakat, akik úgy nőttek fel.


Szóval igen, az állami gondozottak nagyrésze végigmegy felnőtt koráig, mert az évekig tartó bürokratikus akadályok miatt még akkor se kerülhet időben szülőkhöz, ha szeretnék.

2023. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%

#19 Igen, vannak állami gondozottak. Ettől még baromság amit leírtál, akiket lehet azokat örökbefogadják és sokkal többen várnak örökbefogadásra házaspárok közül, mint amennyi gyereket örökbe lehet aktuálisan fogadni.

Nem vagy tisztában azzal, hogy nem minden állami gondozásban nevelkedő gyereket lehet örökbefogadni, ezért vannak a nevelőszülők. nem a bürokrácia miatt, hanem mert a szüleik nem mondtak le róluk ilyen-olyan okok miatt és nem lehet őket örökbefogadni.

2023. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!