Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gréczy Zsolt valóban példát...

Gréczy Zsolt valóban példát mutatott?

Figyelt kérdés
A DK közleményében az jelent meg, hogy "Példát mutattál Zsolt". Esetleg ezt a "példát" a DK tévében is közszemlére fogja tenni majd?

2023. jan. 11. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Hogyan kell recskázni?
2023. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Megnéznék egy crossover epizódot Sodival.
2023. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DK-s ***** válasza:
13%

Tudod mit nem értek?


Hogy miért nem azt támadjátok aki BÁRKINEK a faxverős felvételét, bűncselekményt elkövetve közszemlére teszi?


Megint megy az áldozat-hibáztatás. Gratulálok.

2023. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

3# áldozat??

Aki az önköltségeséről részletes fotósorozatot csinál, és azt elküldi másnak az már önmagában egy beteg dolog...

2023. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

#4 Nem mintha védeni akarnám, de pont az akkori barátnője készítette a képeket.

[link]

2023. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt írják itt a gyakorin egyesek, hogy sokan csinálják azt, hogy felveszik és küldözgetik az ilyen típusú felvételeket. Én egy ilyet sem ismerek. Tiniként ez még elmegy, de felnőtt, érett férfiként ez már gáz, főleg egy olyan embertől, aki kulturális miniszter akar lenni.
2023. jan. 11. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
6-os, nekem is volt barátnőm, akivel ilyeneket csináltunk. Ő 22 volt, én 45. Persze én nem Gréczy Röfi vagyok. Amelyik nő azzal összeáll, attól azért ne várjunk sok tartást...
2023. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy ilyet sem ismerek."

Üdv, új vagy még az interneten? Amúgy mi az elképzelés? Hogy majd odamegy hozzád a kollégád, és: "ezt nézd Józsikám milyen fszos képet lőttem a barátnőmnek".

2023. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
# 6: Gréci(sic!)soha nem lesz semmilyen miniszter, csak Dobrev hülyíti...gusztustalan külsejű, erkölcstelen...A DK nem fog befutni..most is csak az állami fizetésért csinálják a parasztvakítást
2023. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a zughokira. Lóbálja a morális törpephallost 😀
dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!