Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az elemzés is azt bizonyítj...

Ez az elemzés is azt bizonyítja, mekkora hitelességi válságba került a baloldal. Akkor hogy akarnak sikeresen politizálni?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 11. 09:30
1 2
 1/15 DK-s ***** válasza:
64%

Én addig olvastam, hogy a cikk írója szerint a DK és a Momentum dominancia-harcot fog folytatni. Ez h'lyeség.


Ha a Momentum bármi ilyesmivel próbálkozna az nevetséges, és kontraproduktiv lenne.


A DK-nak a Momentum nem ellenfél.

2023. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
A fideszes propagandalap elemzése bizonyítja. Rendkívül hiteles forrás, kérdező.
2023. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez a XXI. Század Intézet fideszes kreálmány közpénzből. Így kell kezelni.
2023. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Fidesz propagandát olvasunk aztán csodálkozunk hogy rohad az agyunk?
2023. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tisztában vagy azzal, hogy a fideszes propaganda nem valós, korrekt elemzéseket tesz közzé az ellenzékről, hanem az ellenzék lejáratása a célja?
2023. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj uram, ha engem is tömne a kormány pénzzel, olyan elemzéseket írnék neked kb. bármiről, hogy magam sem hinném el.😆
2023. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik a nagyobb hiteltelenség, a nemlétező mai baloldal -merthogy, nincs ma baloldlai politizálás Magyarországon, hanem Orbán ellenzéke van-, vagy egy olyan párt, aki végig a kommunisták ellen harcol, miközben oda akar visszamenni, ahonnan a kommunizmus jött hozzánk.
2023. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De miért kell mindjárt propagandázni? Nyilván nem úgy írná le a szerző, ha nem úgy lenne. Ne viselkedjenek ilyen balfék módon és akkor nem arról fognak majd írni. Vagy ha nem megy az elhasznált emberekkel, akkor jöjjenek helyettük újak. Ennyi.
2023. jan. 11. 09:57
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, mikor értitek már meg, hogy ma Magyarországon a legnagyobb baloldali párt a Fidesz? Egy valódi jobboldali párt soha nem menne így szembe a szabad piaccal.
2023. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért propagandáznak, mert nem valós az, hogy ezt az ellenzéknek baloldalnak hivja a kormánymédia. Konkrétan semmi sincs bennünk, ami kicsit is baloldali, pár politikust leszámitva.
2023. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!