Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyedülállóként miért diszkrim...

Egyedülállóként miért diszkrimál a kormány?

Figyelt kérdés
A csok miatt az ingatlan árak a normális helyeken 30 felett kezdődnek,a családosok megkapták a teljes évi befizetett adójukat,volt olyan fsz is aki azt mondja hogy ne adjanak nyugdíjat mert nincs gyerekem(mondjuk akkor minek fizetem a járulékot,mert jobb helye is lenne annak a lóvénak, minthogy Marika néni szavazatát megvegyék belőle)és gyakorlatilag két kulcsos adó van. Akinek gyereke van alig fizet,míg én mindent. Fair ez így?

2023. jan. 11. 10:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem diszkrimináció.

Ha szerinted ez diszkrimináció, akkor a buszon a diákkedvezmény is az.Hisz csak a nappalis diákok vehetnek 90 százalék kedvezménnyel bérletet a levelezősök nem.



Valóban vannak lyukak a családtámogatási rendszerben, illetve vannak átgondolatlan lépései is.Én csok helyett kamatmentes hitelt adtam volna.

Viszont, sokkal jobb, mint a családi pótlék alapú, ugyanis így a kisebbség nem kap pénzt.

2023. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Igen de emiatt én elesem a saját ingatlan lehetőségétől
2023. jan. 11. 10:20
 3/61 anonim ***** válasza:
14%

2#


Nem teljesen igaz.

Valójában csak a "felkapott" helyeken ugrott meg radikálisan az ingatlanár.Ilyen BP és agglomerációja, északnyugati megyék (Győr,Sopron és környéke).

2023. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Ami meg a családi pótlékot illeti,legyünk már tabudöntögetők. Nem a pénz miatt csak 1,6 a repordukciós ráta Magyarországon. Nem pénz kérdése a szülés. Mélyszegény romák többet szülnek lassan mint a magyarok,szal felmerül a kérdés akkor mi értelme?
2023. jan. 11. 10:23
 5/61 A kérdező kommentje:
3 igen de ezenkívül kb cigánytelep az ország,vagy nincs releváns munkalehetőség az adott helyen
2023. jan. 11. 10:24
 6/61 anonim ***** válasza:
26%
A családalapításba vágók vannak támogatva, ez telejsen normális. Én is vettem saját lakást egyedülállóként, aki nem lúzer, az képes erre.
2023. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
96%
Mindenhol megugrottak az árak. Vidéki városokban az olyan panellakások, amik 2013-ban 5-6 millióért mentek, most 22-24 milliókért mennek!
2023. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
64%
A fidesz szarik a normális, átlag dolgozó emberekre, ezt 12 év alatt megtanulhatta mindenki.
2023. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Ja és 2eshez visszatérve akik azt mondják hogy "NeM KöTeLeZő NyUgAt MaGyArOrRsZáGoN VaGy BUdApEStEn LaKnI" azok költözzenek már le az Avasba vagy Taktaszadára legalább 1 hétre
2023. jan. 11. 10:32
 10/61 anonim ***** válasza:
66%

Most kapott Debrecen egy rahedli támogatást, miközben a budapesti önkormányzatok, ahol nem fideszes vezetés van, semmit.


És nincs diszkrimináció... persze

2023. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!