Vajon a kormány megpróbálja majd elintézni, hogy megoldódjon az alapítványi egyetemek számára az ERASMUS lehetőség?




válasza:Nem akarja megoldani mert úgy a gyerekeink tájékozottak lennének és látnák hogy nyugaton 4x annyit kereshetnek.
Így csak a legalja fideszesek maradnának itt csok tartozással és 3 gyerekkel gyári melósként.
Jó nekik a népbutítás és az hogy az emberek nem látnak jobb példát a magyar nyomornál.




válasza:



válasza:A korszerű tudásra vágyók ne nyugatra menjenek, hanem a Milton Friedman Egyetemre. Ott stadionüzemltetést tanulhatnak Deutsch Tamástól. 😂
További kérdések:
A németek mindig is okosak voltak. Hoztak egy kemény döntést. Végleg leálltak a veszélyes és szennyező atomról. Ők már a 21 században élnek, talán példát vehetnénk néha mi is.
Én azt hittem ő egy piacbarát gazdasági zseni aki olyan döntéseket hoz ami kiviszi Magyarországot a hígfosból és fel zárkóztassa azt nyugathoz de ő is csak ezeket a populista szólamokat hangoztassa és még semmi piacos dolgot nem döntött
Ki számít nektek már kuláknak, akit jobban meg kell fejni?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




