Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Telex.hu weboldal kormánypár...

A Telex.hu weboldal kormánypárti, ellenzéki, vagy semleges oldal?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Inkább mondanám ellenzékinek, mint semlegesnek, bár az ellenzéket is kritizálja - nagyon helyesen.
2023. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én semlegesnek mondanám, mivel mindkét oldalt kritizálja. Az összes hírportálnak ilyennek kellene lenni.
2023. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Fideszbérencek, de a próbálnak ellenzékinek tűnni.
2023. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelműen ellenzéki!!
2023. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ellenzéki de mivel a Fidesz a valaha volt legrosszabb kormányunk, így nem csoda ha ellenzékiek. De jobban szidják az ellenzéket, mint a fideszesek a fideszt, már ha ők egyáltalán szidják a fideszt.
2023. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Soros-párti.
2023. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyíltan magyargyűlölő, idegen érdekeket kiszolgáló, kizárólag zsidó újságírók által működtetett szélsőliberális média.
2023. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Ma 12:25 ös kommentemet ki pontozta le és miért? A kommentem az igazságot írta le, ha nem tetszik a Fideszeseknek, attól meg ez van. Szétlopta a fidesz és szétverte az országot, igazából semmi se működik jól ma Magyarországon, ami egy jogállamban jól működik. Nem tetszik ez a fideszeseknek? Annyi undorító dolgot csinált a Fidesz, aki átlátja a helyzetet, nem Fideszes, hacsak nem anyagi javak miatt fideszes.
2023. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem független, de elsősorban kormánykritikus és liberális. Én annak örülnék, ha lenne egy hasonló hozzáállású, de jobboldali portál, akkor a kettőből össze lehetne rakni egész korrekt képet.
2023. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonossági vagy világnézeti szempontból? Ez nagyon nem mindegy.
2023. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!