Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért radikalizálja...

A Fidesz miért radikalizálja a lakosságot?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 21:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
29%
Nem beszélve a fideszes szavazók lámpavasra akasztását én Dunába lövését propagáló ellenzéki kommentelőkről.
2023. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
73%

#10: Találó nevet választottál: passzol a kommentedhez... :D

Nos, a Mandiner videót közöl, az Origo pedig szó szerinti, macskakörmös idézeteket. Innentől kezdve mi a problémád? Talán valótlanságot közöltek?

2023. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

#10: A mandiner még hagyján, kevésbé elfogult, de az origo tényleg vállalhatatlan.


Az ellenzékiek között is vannak ellenségesebbek, de senki nem üzen hadat a fél kontinensnek, embercsoportoknak, az EU elnökének, Amerikának, meg a jó ég tudja már minek. Nekem ez egyáltalán nem szimpatikus, csak ellenséges tőle a légkör és megosztja a társadalmat, miközben egységre kellene inkább törekedni. Az ellenzéki oldalról sem szeretem, ha így viselkednek, de a kormány reszéről ezt sokkal gyakoribbnak és intenzívebbnek érzem.

2023. jan. 12. 21:50
 14/35 anonim ***** válasza:
#13 Nem magyar sajátosság. A nyugati demokrácia jellemzője a megosztottság. Nézd az USA-t, ott az összes választás néhány %-on dől el.
2023. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
19%
Embercsoportok elleni uszítás az ellenzékben is megy. Vidékieket nagyon durván gyalázzák. Nyugdíjasokat is. Keresztényeket és nagycsaládosokat is.
2023. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
#15: Én nem tapasztaltam az ellenzéki politikusoktól, hogy hadjáratot hirdettek volna ellenük. A legdurvább amit mondtak, hogy nem mindenkihez jut el az információ, de ezzel sem a vidékieket vagy a nyugdíjasokat szidták, hanem a "sajátos" médiahelyzetre hívták fel a figyelmet. A keresztények és főképp a nagycsaládosok ellen meg végképp nem tudom, hogy mikor uszítottak volna.
2023. jan. 12. 22:03
 17/35 anonim ***** válasza:
60%

Lol, ti fideszesek hogy tudjátok ennyire becsukni a szemeteket? Hatalmas különbség van egy hatalmas média birodalommal rendelkező fideszt végtelen pénzzel az ellenzékhez hasonlítani. Borzalmasan káros amit a kedves fideszetek tesz azzal, hogy folyamatosan háborús propagandát terjeszt, hogy pl brüsszel támad minket, migránsok jönnek folyamat akik a lányainkat erőszakolnák, a melegek akarják a kisfiainkat átműteni, a baloldal támad minket, a tanárokat uszítja a baloldal akik a gyerekeinket uszítják, random valaki vagy valamilyen csopprt éppen ellenség és ő külföldről van fizetve azért mond rosszakat, soros is folyamatosan ostromol ugye ne felejtsük el őt se, keresztényüldözés van és még sorolhatnám...

Ilyen szintű gusztustalan non stop propaganda hol megy az ellenzéktől?? Nyugatifény az egyetlen valamire való ami említhető, de könyörgöm, ti AZ EGÉSZ ORSZÁGOT EZZEL FERTŐZITEK. Ha mind igaz amit a fidesz állít, akkor is hatalmas felelőtlenség ez az egész és semmi értelme napi szinten az emberek szájába rágni, mert súlyosan rombolja ezzel főleg az idősebbek pszichológiai egészségét.


A médiumokat leszámítva is a fidesz tehet arról, hogy a két oldal mennyire agresszívan tudja egymást szidni, mert egyszerűen hergeli az embereket mindenki olyan ellen akik velük ellentétesen gondolkozik.

De persze nem kell nekem hinni, menj be nyugodtan egy pszichológiai szakra (előadásra lazán betudsz jutni), majd kérdezd meg bármely neves professzor véleményét:) de persze tudom, biztos lipsi hülyék:D amúgy média szakra is bemehetsz, de ugye ott nem annyi doktor/professzor van, így ott könnyebb kifogást találni.

2023. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
29%

Niedermüller és a torz képződmények? Bangóné és a patkányozás? Márki-Zay a fogyatékosozás?

Nem sértésből, de szelektív a látásod, vagy az emlékezeted.

2023. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
38%

"Nos, a Mandiner videót közöl, az Origo pedig szó szerinti, macskakörmös idézeteket."


Nem idézeteket közölnek, hanem hazugságokat, a kettő nem ugyanaz te hülye...

2023. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 17-es, én kulturáltan írtam. A te kommented van tele agresszióval és vádaskodással. Talán erről kéne konzultálni azokkal a pszichológus professzorokkal, hogy hogyan tudnád megtanulni kezelni ezeket az érzéseket.
2023. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!