Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért radikalizálja...

A Fidesz miért radikalizálja a lakosságot?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 21:07
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

#18: Ezek egyszer hangzottak el, ti nyomatjátok azóta is folyton (megjegyzem, hogy MZP nem hívott senkit fogyatékosnak, annyit mondott, hogy a Fidesz fogyatékosnak nézi a választóit).

Engem a Fideszben sem az zavar, amikor valaki olyat mond, amit nem kéne. Hanem az, hogy ezeket a mérgező, uszító szövegeket folyamatosan nyomatják, hetekig, hónapokig, minden erőforrást felhasználva. Ezzel hergelik az embereket. Szerintem ez nagyon káros, nem csak nekünk, hanem nektek is.

2023. jan. 12. 22:18
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. A Fideszes propagandistákra mondta. Akik egyébként szerintem megérdemlik a kritikát, de vezető politikus nem beszélhet így. Pláne nem ezzel a jelzővel. Ha jól emlékszem, a fogyatékkal élők egyik szervezete fel is szólalt ellene. Akkor már ők is fideszbérencek?

Ez egy elég furcsa logika, hogy ami egyszer hangzott el, az nem számít. Egyrészt politikustól de. A fideszesek felháborító mondatai is fel vannak emlegetve és jól is van így. Parragh László például nem is politikus, de akkor is szégyenletes, amit a rendvédelmisekről mondott. Másrészt ezek a mondatok nem csak úgy kipattannak a fejükből, hanem a mögötte levő indulatok a szavazótáborokban gyökereznek. Nem kell megerőltetned magad, hogy ellenzéki gyűlölködő kommenteket találj a vidékiekről. Amik mellesleg a bizonyítékai is annak, hogy mennyire fogalmuk sincs, mi van vidéken csak kritikátlanul benyelnek mindent a 444-ről, mert simogatja a saját felsőbbrendűség-tudatukat.

Abban egyetértek, hogy káros az uszítás. Éppen ezért elutasítom ezt a mi-ti felosztást. Abból, hogy nem hunyok szemet az ellenzék bűnei felett, nem következik az, hogy a kormánnyal vagyok.

2023. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

#22: Nem azt mondom, hogy nem számít ha valami egyszer hangzik el, csak a kérdes szempontjából nem ez a lényeges, nem ez mérgezi meg az embereket. Persze ha azt az egy alkalmat az ellenfél elmondja még tízezerszer, akkor annak is meglesz a hatása.

Ott van például Lázár, aki az egyik választónak azt üzente, hogy joga van hülyének lennie, azaz hogy hülye. Egyébként igaza is volt, de akkor neki szabad ilyet mondania, kormányon? Erről viszont az emberek 99,9%-a le merem fogadni, hogy még csak nem is hallott, mert az ellenzéki média nem ezt fújta 0/24 mindenhol. Fordított esetben, ha pl MZP mondta volna ezt, már álmából felébredve is tudná mindenki.

2023. jan. 12. 22:40
 24/35 anonim ***** válasza:
78%
Ez igaz, hogy kettős mérce van arra, amit a sajátjaik mondanak és amit az ellenzékiek. Bőven lehetne fideszesekről is olyan anyagokat gyártani, mint MZP-ről, vagy egyesekről rosszabbat is.
2023. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb 'ellenséges' ellenzéki válasznak van előzménye a másik oldalról.
2023. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanezt elmondhatja a kormánypárti oldal is. A végtelenségig vissza lehetne vezetni a sérelmeket.
2023. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"A végtelenségig vissza lehetne vezetni a sérelmeket."


Konkrétumok nélkül hangzatos.

2023. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ez így van, semmilyen konkrétumot nem említettél. Én jópárat leírtam az előző hozzászólásaimban.
2023. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
77%
Én azt gondolom, hogy ez Oebán harcias, konflikuskereső, agresszív természetéből fakad.
2023. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
52%

Oszd meg és uralkodj!


Ha van valakivel egy közös ellenséged, akkor már egy csoportban vagytok, és gyúcsány munkássága mellet könnyű ellenséget találni.


(egyébként orbánnál még gyúcsány is jobbvót)

2023. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!